Sportovní kočárek do úplného lehu

9.7.15 21:13

Sportovní kočárek do úplného lehu

Ahoj.Moc prosím o tip na sportovní kočárek, který by šel dát do úplného lehu. Mám 4mesíčního chlapečka, měří už 70 cm a v hluboké korbě mu zbývají asi 2cm. Kočárek máme starší z druhé ruky-bebe confort high trek a jeho sporťák má v lehu asi 15 stupňů sklon, tak ho tam nechci dávat(nebo myslíte, že to nevadí? ).Ještě bych měla pár kritérií-trojkolka, nafukovací kola, prostorný, polohovatelné nohy a záda zvlášť, velká stříška a aby se dal dát po i proti směru jízdy, jo a aby byl lehký a skladný :) Tak snad nějaký takový existuje. Díky za tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5807
9.7.15 21:19

@Mášenka88 zkuste kouknout na Bebetto Nico.. mám jej a není špatný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
9.7.15 21:23

Kritéria splňuje i Bexa roxy, jen to není tříkolka, ale 4kolka ale jezdí se s tím krásně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
9.7.15 21:29

@Mášenka88 Já děti už od novorozeňat nedávala do úplného lehu, protože blinkaly(a děti od sestry to samé). V postýlce jsem měla klín a v kočárku vyvýšenou opěrku, pod kterou jsem dala složenou látkovou plenku. 15 stupňů opravdu nevadí si myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:32

@beruska03 díky, ten vypadá dobře :potlesk: @Conulka ten jde ale asi koupit jen v trojkombinaci…nebo špatně hledám. Každopádně díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2074
9.7.15 21:32

Gesslein F3, je ale už docela drahej. nicméne korba jde do úplného lehu a má metr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
9.7.15 21:45

@Mášenka88 jo to je pravda, jde to asi jen jako dvojkombinace (hluboká korba+sporťák) bez vajíčka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
9.7.15 21:48

http://www.tipstore.cz/?…

no možná by se dal koupit jen sporťák cena 4840,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
9.7.15 21:50

Je to polák, ale za mě - já jsem absolutně spokojená a navíc super cena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 21:57

@Conulka díky za odkaz :kytka: @selia hmm docela pálka, tak ten asi ne… :lol:
Myslela jsem tak max 7 tisíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
9.7.15 23:03

15 stupnu nevadi, to je neco jako mirna sikma rovina v postylce, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
9.7.15 23:48

@Mášenka88 maximální spokojenost: https://www.mall.cz/…a-konstrukce?…
je to sice 4kolka a jízda pouze po směru, ale je vážně dokonalej. polohování nohou, zad i rukojeti, obrovská boudička, nafukovací kola a spousta dalšího :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 07:24

@Shari81 ten je dobrej, že bych mu i odpustila jízdu po směru :potlesk:
A trojkolky už asi moc nefrčí, co?
@daassa no on je rovný sed a pak opěrka zad v tom mírném sklonu, takže to není celá šikmá rovina právě, je to prostě velmi mírný polosed… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 07:27

Tady jsou fotky našeho bebe confortu…snad to jde dobře vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
10.7.15 08:37

@Mášenka88 mě se trojkolka špatně „řídí“, mám radši 4 kola, je to stabilnější. Opravdu s tímhle kočárkem nemám žádný problém…kamarádka má Valco Snap 4, tak jsme je trochu porovnali:
QUAD X má sportovní kola, 4-dílnou boudu, velký košík, polohování zad, nohou i rukojeti, vložku která se dá vyndat a vyčistit, o něco lepší materiál, skládání jednoduché, vejde se i do malého auta.
SNAP-spotrovní kola se dají dokoupit, polohování zad a nohou(pouze u některých variant), 3-dílná bouda, koš o něco menší, nemá vložku, nemá polohování rukojeti, skládání též jednoduché, je o něco nehčí.

Tak snad ti to pomůže, já jsem maximálně spokojená a už jiný kočárek fakt nechci. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama