Sportovní kočárek do úplného lehu pro malé mimco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eli45
Stálice 99 příspěvků 02.11.18 16:06
Sportovni kocarek do uplneho lehu pro male mimco

Ahojky holky,

potrebuju poradit ohledne sportovniho kocarku. Je tu nejaka maminka, ktera mela velke mimi a ve trech mesicich musela prejit na sportak? Malej ma pres 8kg a skoro 70 cm takze se mi tam chudak sotva vejde… natoz s fusakem. Potrebovala bych nejaky tip na sportak do uplneho lehu… nejaky vazne dobry.. nic co bych mela na par mesicu a co bude vyhovovat malymu mimcu :oops: dekuju :kytka:

Reakce:
selia
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 7 inzerátů 02.11.18 16:19

@Eli45 doporučila bych Gesslein s vložnou taškou C1-Lift (to je model vložné tašky). z té vložné tašky se dá odepnou záhlaví, pak to má 90cm, je položená na sportovní korbě napolohované do úplného lehu, takže ho tam dáš určitě celou zimu a foukat na něj nebude, navíc kočár má parádně velkou stříšku. Konkrétní model záleží na preferencích, liší se podvozky, ten vrch je stejný, já měla terénnější F6, resp. F10. Je docela drahej, ale dá se sehnat i z druhý ruky v moc pěkném stavu určitě do 10tis., s trochou štěstí i za 7. Nový s tou vložnou taškou by stál něco přes dvacet.

ugluk
Hvězda diskuse 43554 příspěvků 02.11.18 16:32

Jo, za nás taky Gesslein. Ten sporťák jsme využili do konce a od narození v něm napolohovaném do úplného lehu byla ve vložné tašce, což je i na zimu plnohodnotná varianta korby.

toma0105
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 02.11.18 16:38
@selia píše:
@Eli45 doporučila bych Gesslein s vložnou taškou C1-Lift (to je model vložné tašky). z té vložné tašky se dá odepnou záhlaví, pak to má 90cm, je položená na sportovní korbě napolohované do úplného lehu, takže ho tam dáš určitě celou zimu a foukat na něj nebude, navíc kočár má parádně velkou stříšku. Konkrétní model záleží na preferencích, liší se podvozky, ten vrch je stejný, já měla terénnější F6, resp. F10. Je docela drahej, ale dá se sehnat i z druhý ruky v moc pěkném stavu určitě do 10tis., s trochou štěstí i za 7. Nový s tou vložnou taškou by stál něco přes dvacet.

Ted jsem našla i s vložnou taškou a SBazaru za 2.900,tmavě modrá barvička,pěkný,vel­ký. :potlesk:

Hadumi
Extra třída :D 13569 příspěvků 02.11.18 16:41

Hartan.

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 02.11.18 16:43

Britax go big je super, zvlast na zimu protoze mimi tam bude uplne schovane, navic je krasne houpaci

FenekUsaty
Závislačka 4310 příspěvků 02.11.18 16:50

my mame gesslein F6 a taky vloznou tasku C1-lift a taky spokojenost, ale v zime se mi tam nevesel ramenama, ale @selia presne jak pise, odepli jsme zahlavi a vesel se tam krasne. Celkove musim rict, ze to je strasne vypracovanej a vychytanej kocarek, hrozne variabilni, hodne uveze, dobre se manevruje a ma dobry servis.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >