Sportovní kočárek Joie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sydney11
Kecalka 269 příspěvků 58 inzerátů 22.04.18 13:13
Sportovní kočárek Joie

Ahoj, dobrý den…

prosím máte někdo zkušenost se sportovním kočárkem řady Joie (mytrax, litetrax..)? Popř. jaký sporťák je pro vás ten „nej“ Hledám něco opravdu skladného, nafukovací kola, potřebuju na výlety, do terénu, né do města. Ale zároveň nechci tříkolák a golfky :) Narazila jsem na zn.Joie, tak hledám recenze.. :)

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7355 příspěvků 20 inzerátů 22.04.18 13:37

@sydney11 tak obecne terenni jsou prave trikolky :think: ja treba taky. nechtela trikolovy, nelibily se mi, ale nakonec jsem koupila Britax motion3 a je fakt do terenu vhodnejsi

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 22.04.18 14:27

Jsou to hrkátka do města. Běh od auta k hradu nebo po naučné stezce dají v pohodě, občas vyjet mimo cestu se s tím taky dá, ale na nějakou akčnější turistiku nejsou. Do terénu prostě potřebujete kola a to u čtyřkolky znamená, že ta konstrukce opravdu nebude moc skladná.

Mame_radi_prirodu
Povídálka 15 příspěvků 22.04.18 15:11

Sporťák joie je super skladnej, lehkej, ale kupovala sem ho jako kočár do města…na terén mám čtyřkolku s pevnýma nafukovacíma kolama…

sydney11
Kecalka 269 příspěvků 58 inzerátů 22.04.18 17:33

Tak mě jde spíš o polní cestu - slušnou a třeba štěrk. Tak já nevím, s tříkolkou mě manžel vyhodí :D

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 22.04.18 20:03

@sydney11 Motion čtyřkolka, i když není do terénu tak dobrá jako troj. Nebo City Mini GT, s tou jsme v dvojčecí verzí dali spoustu míň náročných výletů.

Káťa19
Kelišová 7355 příspěvků 20 inzerátů 22.04.18 21:01
@sydney11 píše:
Tak mě jde spíš o polní cestu - slušnou a třeba štěrk. Tak já nevím, s tříkolkou mě manžel vyhodí :D

A proc vyhodi? :mrgreen: jde snad o funkcnost :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >