Reklama

Sportovní kočárek Joie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sydney11
Kecalka 269 příspěvků 64 inzerátů 22.04.18 13:13
Sportovní kočárek Joie

Ahoj, dobrý den…

prosím máte někdo zkušenost se sportovním kočárkem řady Joie (mytrax, litetrax..)? Popř. jaký sporťák je pro vás ten „nej“ Hledám něco opravdu skladného, nafukovací kola, potřebuju na výlety, do terénu, né do města. Ale zároveň nechci tříkolák a golfky :) Narazila jsem na zn.Joie, tak hledám recenze.. :)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6775 příspěvků 37 inzerátů 22.04.18 13:37

@sydney11 tak obecne terenni jsou prave trikolky :think: ja treba taky. nechtela trikolovy, nelibily se mi, ale nakonec jsem koupila Britax motion3 a je fakt do terenu vhodnejsi

kotyk
Echt Kelišová 7878 příspěvků 22.04.18 14:27

Jsou to hrkátka do města. Běh od auta k hradu nebo po naučné stezce dají v pohodě, občas vyjet mimo cestu se s tím taky dá, ale na nějakou akčnější turistiku nejsou. Do terénu prostě potřebujete kola a to u čtyřkolky znamená, že ta konstrukce opravdu nebude moc skladná.

Mame_radi_prirodu
Povídálka 15 příspěvků 22.04.18 15:11

Sporťák joie je super skladnej, lehkej, ale kupovala sem ho jako kočár do města…na terén mám čtyřkolku s pevnýma nafukovacíma kolama…

sydney11
Kecalka 269 příspěvků 64 inzerátů 22.04.18 17:33

Tak mě jde spíš o polní cestu - slušnou a třeba štěrk. Tak já nevím, s tříkolkou mě manžel vyhodí :D

kotyk
Echt Kelišová 7878 příspěvků 22.04.18 20:03

@sydney11 Motion čtyřkolka, i když není do terénu tak dobrá jako troj. Nebo City Mini GT, s tou jsme v dvojčecí verzí dali spoustu míň náročných výletů.

Káťa19
Kelišová 6775 příspěvků 37 inzerátů 22.04.18 21:01
@sydney11 píše:
Tak mě jde spíš o polní cestu - slušnou a třeba štěrk. Tak já nevím, s tříkolkou mě manžel vyhodí :D

A proc vyhodi? :mrgreen: jde snad o funkcnost :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama