Sportovní kočárek Joie Litetrax 4 air

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kallis
Kecalka 216 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 17:48
Sportovní kočárek Joie litetrax 4 air

Prosím máte někdo tento kočárek? Jste spokojení? Plusy? Mínusy? Děkuji

Reakce:
Pidulka1991
Závislačka 2955 příspěvků 31.10.18 18:26

Jsem s nim spokojena vic nez s valcem. Mame ho uz neco malo pres rok a do mesta idealni. Mame vsude kostky, takze diky odpruzeni nemam vyklepane ruce. Kosik oproti valcu mensi i mensi prostor, je tezsi, ale ma delsi strisku. Kdyz neni pripoutana, tak mi z nej nevyleze jako z valca.

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 18:28

@Pidulka1991 Děkuji a jak zvládá terén prosím?

Janli
Kelišová 6359 příspěvků 31.10.18 18:30

@Pidulka1991 taky se mi ten kočárek líbí, ale nenašla jsem jestli má vytahovací rukojeť jako o třídu vyšší Mytrax. Jsem dost vysoká a u většiny kočárků si kopu do brzdy :? .

Pidulka1991
Závislačka 2955 příspěvků 31.10.18 19:04

docela dobře, ale měla jsem předtím odpružený kočárek (takový ten retro),tak je to rozdíl. jezdíme s ním všude a není problém. vytahovací rukojeť nemá, ale manžel má 186 a v pohodě. do brzdy kopat nebudeš, protože je naboku, takže je tam volný prostor, což má trochu nevýhodu, že nejde kočár jakoby přišlapnout, když se jede na obrubník.

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 19:56

Děkuji moc!
Já mám opačný problém-jsem malá a vše musím polohovat nízko :roll: :lol:

Pidulka1991
Závislačka 2955 příspěvků 31.10.18 21:39

Kdyby te jeste neco zajimalo dej vedet. Nejak me moc nic nenapada :) … mam 168cm a dobry l… chce to zkusit nekde na prodejne, kde maji velky vyber. Kamaradka se rozhodovala jestli koupit valco, tak jsem ji ho nabidla na vyzkouseni a nakonec koupila Joie :lol: . Dalsi si vybrala petite a mars street, ten ma nastavitelnou rukojet ;) , ale pry ma problemy s konstrukci :nevim: , podle recenzi ona ho ma ted uplne novy.

Káťa19
Echt Kelišová 7723 příspěvků 19 inzerátů 04.11.18 18:12

@Pidulka1991 Ahoj, fajn recenze, mohla bys jí vložit tady , prosím :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >