Sportovní kočárek Joie sport literax 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kadvik
Povídálka 13 příspěvků 04.06.19 21:23
Sportovní kočárek Joie sport literax 2019

Prosím o radu, vybiram sportovní kočárek vhodný do terénu. Uvažuji o Joie Sport Literax 2019, máte s ním někdo zkušenost? Případně vaše tipy na dobrý kočár. Dekuji

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8846 příspěvků 04.06.19 21:42

Litetrax je fajn, ale do města. Jaký terén budeš jezdit?

Srb73
Povídálka 13 příspěvků 04.06.19 21:49
@Kadvik píše:
Prosím o radu, vybiram sportovní kočárek vhodný do terénu. Uvažuji o Joie Sport Literax 2019, máte s ním někdo zkušenost? Případně vaše tipy na dobrý kočár. Dekuji

My mame doma Joie Lietrax Air, tzn s nafukovacimi koly a nemuzeme si ho vynachvalit. Kupovali jsme jej po roce uzivani z druhe ruky, ale krom par oderek v perfektnim stavu a o 1500 levnejsi nez v obchode. Nad tim s plastovymi koly jsme tez uvazovali, ale kdyz se objevila moznost koupe lepsiho, sli jsme do toho. Kazdopadne ten vami dotazovany kocarek skoncil ctvrty v dtestu 2018 a ziskal oceneni pomer cena/vykon. Takze za zvazeni by urcite stal. A nebo si priplatit litr za ten s nafukovacimi. A nebo zkusit stesti pres inzerat.

Srb73
Povídálka 13 příspěvků 04.06.19 21:50
@Janli píše:
Litetrax je fajn, ale do města. Jaký terén budeš jezdit?

Zalezi, jaky litetrax. Litetrax air je ok i do terenu. Mame za domem polni cestu a bez problemu projedeme.

Janli
Echt Kelišová 8846 příspěvků 04.06.19 22:26
@Srb73 píše:
Zalezi, jaky litetrax. Litetrax air je ok i do terenu. Mame za domem polni cestu a bez problemu projedeme.

Proto se ptám jaký terén. Zpevněnou polní cestu občas zvládne, ale je to městský kočár a v terénu ho člověk za chvíli odvaří.

Kadvik
Povídálka 13 příspěvků 05.06.19 05:25

Děkuji, určitě bych chtěla Air s nafukovacími koly, chodíme hodně po polňačkách, tak myslíte, že na to není úplně vhodný?

Janli
Echt Kelišová 8846 příspěvků 05.06.19 15:10

Na polňačky fakt ne. Hrozně rychle ho odpravíš, je to městský kočár a nafukovací kola to nespraví. Koukni tady do diskuzí na sporťáky do terénu, tipů najdeš dost. Mě se osvědčil Prampol Zebra. S tím jsem drandila terén hodně a po roce byl jako nový. Teď mám Bebetto Nico a taky dobrý. U terénních sporťáků potřebuješ větší kola, s malýma jako má Joie se hrozně nadřeš. Top do terénu je pro mě roan marita, protože s těma velkýma kolama projede všechno a neuvěřitelně lehce se s ním jezdí. Ale to asi nebude to, co hledáš.

Váš příspěvek
Reklama