Reklama

Sportovní kočárek, jaký vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Stálice 99 příspěvků 13.04.18 10:59
Sportovni kocarek-joie, valco snap

Maminky prosim, chceme pro malou koupit nejaky sportovni kocarek, neco lehciho. Mame zatim sportak od trojkombinace. Co by jste doporucily vy?
Zatim jsem narazila na kocarky joie literax, joie mytrax, valco snap 4 a britax.

Podminkou jsou nafukovaci kola, kvuli terenu, polohovani nozicek.

Klidne doporucte i jinou znacku nebo budu rada za zkusenosti s kocarky viz jmenovane vyse. :palec: :lol:

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7708 příspěvků 13.04.18 11:01

Z těchto tvých bych šla do Valca, nám se bohužel nevejde do výtahu, takže máme G-Mini Trend Air - ten má zadní nafukovací, přední Evo pěna, ale je boží :)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 13.04.18 13:24

Mám Valco snap 4 na pěnovkách a je super :palec:

S.Berankinová
Kecalka 285 příspěvků 13.04.18 13:31

Valco snap 4, za mě nejlepší kočárek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama