Sportovní kočárek, jaký vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Kecalka 128 příspěvků 13.04.18 10:59
Sportovni kocarek-joie, valco snap

Maminky prosim, chceme pro malou koupit nejaky sportovni kocarek, neco lehciho. Mame zatim sportak od trojkombinace. Co by jste doporucily vy?
Zatim jsem narazila na kocarky joie literax, joie mytrax, valco snap 4 a britax.

Podminkou jsou nafukovaci kola, kvuli terenu, polohovani nozicek.

Klidne doporucte i jinou znacku nebo budu rada za zkusenosti s kocarky viz jmenovane vyse. :palec: :lol:

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8523 příspěvků 13.04.18 11:01

Z těchto tvých bych šla do Valca, nám se bohužel nevejde do výtahu, takže máme G-Mini Trend Air - ten má zadní nafukovací, přední Evo pěna, ale je boží :)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 13.04.18 13:24

Mám Valco snap 4 na pěnovkách a je super :palec:

S.Berankinová
Kecalka 298 příspěvků 13.04.18 13:31

Valco snap 4, za mě nejlepší kočárek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >