Sportovní kočárek Kinderkraft Cruiser 2020

17
16.2.20 22:59

Sportovní kočárek Kinderkraft Cruiser 2020

Kdyby už někdo měl… děkuji za recenze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.2.20 13:16

Koukáme po něm všechny a furt nikdo nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
29.2.20 23:15

My ho máme od konce ledna. Kupovaný jako druhý kočár, hlavní mám Britax. Jako za ty peníze není zlý, proti tomu Britaxu je to takovy hrkal trošku no :lol: ale kdybych neměla takové srovnání, asi bych řekla, že je celkem fajn. Je lehký, vzhledově hezký, dobře řešené polohování (to se ovládá asi lépe než u toho Britaxu), spíš do města nebo obchoďáku ;) ale říkám, kdo za ty peníze nečeká zázrak, tak to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
13.3.20 09:36

Holky, někdo ještě nějaké recenze? Potřebuji sporťák, který se snadno složí, je lehký a nezabere v kufru moc místa. Stačí mi nějaký levnější když jedu se synem například do obchodu, za kamarádkou do města na kafe. Jeden “hlavní” doma máme, ale skládá se ze dvou částí, je těžký a místa v kufru zabere taky dost, proto potřebuji i nějaký “obyčejnější”, ale zároveň pěkný a tento mě zaujal. Ale taky bych potřebovala, aby měl tu zádovou opěrku, přes kterou se dá přetáhnout ta horní část fusaku, ten náš to bohužel nemá a fusak pořád sjíždí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17286
13.3.20 17:03

@eviella ještě čtu chválu na Baby design clever, osobní zkušenost nemám, ale tady je jedna recenze - srovnání s Valcem. Navíc je nově do 23kg! Na fb skupině je spousta názorů, pak ještě něco tady v diskuzích:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama