Sportovní kočárek - který vybrat a proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 11.04.18 10:38
Sportovní kočárek - který vybrat a proc?

Ahoj holky, který kocarek jste porizovali jako sportak? Je jich tolik ze se v tom pomalu ztracim, proto budu rada za kazdy Dobry typ. :palec: :andel:

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4692 příspěvků 11.04.18 10:49

Musíš definovat, kde a jak ho budeš používat. Univerzální sporťák neexistuje. Potřebujeme znát tvoje očekávání. Jestli terén nebo město, otočná sedačka, skládání apod.

Kobilka_21
Povídálka 28 příspěvků 11.04.18 10:55
Sportovní kočárek Britax

Já děti ještě nemám, ale v mém okolí se objevuje nejvíce Sportovní kočárek Britax.
a i já můžu doporučit. Složím ho jednou rukou, je lehounký, stříška má UV ochranu 50. To pod nožičkama se dá zvednout a pod hlavičkou dát dolu, takže na psaní ideální.
Ale jsme laik, takže se omlouvám za mé výrazy:D

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 11.04.18 11:18

@Janli sportak spíše do města ale ideálně s velkým košem :lol:. Divala jsem se na sportak od Petit&Marse a ty se mi docela zalibila :palec:

Janli
Závislačka 4692 příspěvků 11.04.18 11:30

Tak koukni na bebetto nico.

nanoBETA
Kecalka 368 příspěvků 11.04.18 11:35

@Verstump Přidávám se za Bebetto Nico - má ho moje sestřenice a je dobrý. Spíše do města, ale terén taky zvládne - je krásně odpružený, celkem prostorný, koš je fajn… a vozí 2. dítě a zatím netáhne ke straně, nevrže, prostě problémy s ním nejsou. Je to střední cenová kategorie, takže nikoho nezrujnuje.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 11.04.18 12:04

My jsme měli tři požadavky - musí jít až do lehu, nafukovací kola a snadné skládání. Vzhledem k tomu, že jsme ho potřebovali akutně (rozbil se nám původní), neměli jsme čas hledat ten nejideálnější, vletěli jsme do první kočárkový prodejny a vzali ten jedinej, kterej vyhovoval všem třem požadavkům. Takže máme Valco Baby Snap 4 Tailor Made Sport a super. Je skvělej. Složím jednou rukou, je lehoučkej, pěknej…

nanoBETA
Kecalka 368 příspěvků 11.04.18 17:45

@Lily Evans A můžu se zeptat, jak se vám s ním jezdí v terénu? Podle mně ani s nafukovačkami to není kočár ani na mírný terén, ale možná se pletu.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 12.04.18 08:30

@nanoBETA úplně v pohodě, malá se v něm sice trochu natřásá, ale líbí se jí to :mrgreen: jako není to jako s naším starým megaodpruženým sporťákem, ale ten byl zas těžkej a blbě se skládal, a navíc se po půl roce rozbil. Priority, no :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama