Sportovní kočárek na zimu

15
29.9.20 14:17

Sportovní kočárek na zimu

Zdravím, chystám se koupit nový sportovní kočárek, jelikož jsme koupili dvojkombinaci a se sportakem jsem fakt nespokojená. Poradíte nějaký vhodný i do sněhu? Většina na ty malá kolečka a tak by mě zajímalo jak se s tím v zimě jezdí… :nevim: díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7903
29.9.20 14:33
@Estex píše:
Zdravím, chystám se koupit nový sportovní kočárek, jelikož jsme koupili dvojkombinaci a se sportakem jsem fakt nespokojená. Poradíte nějaký vhodný i do sněhu? Většina na ty malá kolečka a tak by mě zajímalo jak se s tím v zimě jezdí… :nevim: díky za rady.

Koupit terénní trojkolku typu Jogger, tj. např. Baby Jogger Summit, Thule Urban Glide2, Mountain Buggy, TFK, BoB, Red Castle, atd.
(ty jo, teď koukám, jak se to oproti předchozím letům množí, tenhle typ kočáru, třeba Hauck Runner je v podobném stylu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
29.9.20 14:36

@Lucie_Sx právě na ty trojkolky jsem se taky dívala. Díky za značky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6551
29.9.20 14:52

@Estex
Teď jsem si koupila Thule Urbanová glide a jsem z nej nadšena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18415
7.10.20 15:45

@Estex Lucka to shrnula výborně, co jste pořídili?
mě by zajímala ta negativní recenze - co to bylo za kočárek? ostatním maminkám by to také pomohlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
19.10.20 14:44

@Káťa19 Omlouvám se, že odpovídám až teď. Je to kočárek adamex luciano. Hluboká korba super, byli jsme všichni moc spokojení, ale ten sporťák… Když dám malou ležet tak padá stříška dozadu což mě dost rozčiluje když je zima. A ještě má dost naprd nánožník. Mezi dcerou a nánožníkem je pěkná mezera takže bych řekla, že ho má k ničemu a navíc to vypadá fakt hrozně… Přikládám fotku.. když sedí není to o moc lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama