Sportovní kočárek od 6 měsíců - přehoditelná rukojeť

866
18.3.16 11:29

Sportovní kočárek od 6 měsíců - přehoditelná rukojeť

Milé maminky (tatínkové).

Sháním sportovní kočárek pro syna od 6 měsíců. Měl by mít přehoditelnou rukojeť (dítě může jet po i proti směru jízdy), měl by být prostorný, stabilní, polohovatelná záda do úplného lehu i sedu.

Cena do max. 3,5 tisíc. Dáte mi tipy - ideálně s osobním prověřením?

Těším se na názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11183
18.3.16 12:17

@lornie No na nový kočár taková kritéria nevím nevím…

Mám ale jednu poznámku k té přehazovací rukojeti. Ona není nic moc, pokud kočár nemá stejná kola (typicky jsou přední menší otočná, zadní větší pevná). Jet s těmi otočnými vzadu je dost na palici. Já měla kočár, který měl přehazovací rukojeť i otočnou sedačku, a teda jen jsem otáčela sedačku (i s dítětem) - i během spaní, když jsme se otočily proti slunci apod. Jednak se mi blbě jelo, když bych rukojeť přehodila, a druhak mi padaly věci z rukojeti (taška, polička na pití a svačinu…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
18.3.16 13:12

Tak těšit se můžeš, ale tak nějak spíš bazarově. Nejlevnější nový bude Quatro Caddy, ten je něco kolem 3,5. Ale rozumnější je koupit Rally, který už je k těm 5. Pak je Flora od Chipolina, ale ta se vyznačovala tím, že to chtělo opravdu dobrou ruku při koupi, kvůli kvalitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15094
18.3.16 14:49

Dobrý den,

široký výběr kočárků najdete také v Bazaru eMimina. A navíc za příjemné ceny. :)

Šťastnou ruku při výběru :kytka:
adminka Eliška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
19.3.16 21:19
@Slečna Ferka píše:
@lornie No na nový kočár taková kritéria nevím nevím…Mám ale jednu poznámku k té přehazovací rukojeti. Ona není nic moc, pokud kočár nemá stejná kola (typicky jsou přední menší otočná, zadní větší pevná). Jet s těmi otočnými vzadu je dost na palici. Já měla kočár, který měl přehazovací rukojeť i otočnou sedačku, a teda jen jsem otáčela sedačku (i s dítětem) - i během spaní, když jsme se otočily proti slunci apod. Jednak se mi blbě jelo, když bych rukojeť přehodila, a druhak mi padaly věci z rukojeti (taška, polička na pití a svačinu…).

Aha, dík za info k té rukojeti. To asi vyloučím, jde mi hlavně o otočnou sedačku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat