Reklama

Sportovní kočárek otočná sedačka + nepropíchnutelná kola

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 19.12.16 23:21
Sportovní kočárek otočná sedačka + nepropíchnutelná kola

Ahoj,

prosím poraďte nám, jaký vybrat kočárek. Hledáme pouze sporťák, tedy pro dítě cca od 7-8 měsíců. Mám zřejmě příliš vysoké nároky, protože žádný nesplňuje naše požadavky, ale třeba nám poradíte nějaký, který jich splňuje co nejvíce:

1. Hledáme kočárek především do terénu, tedy nutností jsou velká terénní kola, ale nepropíchnutelná (tedy ne klasická nafukovací, s tím mám špatnou zkušenost)
  1. Kočárek musí být čtyřkolka a přední kolečka otočná! (Vím, že to je do terénu horší, ale mně se s pevnými prostě nejezdí dobře a trojkolka mi nevyhovuje).
  1. Otočná sedačka.
  1. Polohovatelná sedačka (záda i nohy zvlášť - ne ten šílený naklápěcí sed) + aby bylo u staršího dítka kde nožičky opřít (nemám ráda kočárky, kde dětem nožičky jenom tak visí).
  1. Polování do úplného lehu.
  1. Kočárek co největší, nejprostornější a nejstabilnější - samozřejmě s tím souvisí vyšší hmotnost kočárku, to mi nevadí.
  1. Co nejlepší odpružení kočárku.

Kočárek kupujeme vysloveně do terénu a na výlety, nebudeme ho vůbec používat v MHD atp., na to máme jiný kočárek. Navíc máme velmi prostorný kufr auta, takže rozměry po složení také nejsou to hlavní. Jezdíme však do terénu často a budeme ke kočárku potřebovat i stupátko pro staršího syna.

Já i manžel jsme vysocí a upřednostňujeme kočárek výše položený. Dívali jsme se ve všech možných cenových kategoriích, ale pořád nic, co by nás přesvědčilo. Líbil se nám Junama speed, Emmaljunga super nitro, ale Junama nejde otáčet sedačka a Emmaljunga je příliš nízko. Hartan nás také nepřesvědčil. Nenapadá vás ještě nějaký jiný? Předem moc děkuji 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

francie
Nováček 8 příspěvků 19.12.16 23:24

Gesslein F1

paandatko
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 4 inzeráty 19.12.16 23:28

Concord wanderer

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 19.12.16 23:33

@francie Děkuju, ale ten má právě ta kolečka, co nechci. Buď malinká, nebo neotočná terénní. Mně právě vyhovují kolečka typově jako u té Emmaljungy (viz foto). Já vím, že jsem náročná :oops:… ale na druhou stranu myslím, že požadavky, jako já, musí mít více maminek, které nechtějí kočárek do OC a kavárny.

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 19.12.16 23:38

@paandatko na ten už jsem koukala - není špatný, ale má příliš krátkou stříšku a nepřijde mi až tak terénní, přišel mi málo odpružený :mrgreen:. Nebo se pletu? Jinak vážně se omlouvám, že tu všechny návrhy kritizuju.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17154 příspěvků 19.12.16 23:56

Teutonie? Ale nevím, jak jsou teď na tom s modelama. Za mě je dobrý teréňák i jejich tříkolka a to jsem původně tříkolku taky nechtěla. Je hodně stabilní a projela jsem s ní kde co, když už bylo nejhůř, tak jsem zaaretovala přední kolo a projela i hlubokým blátem.

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 20.12.16 00:08

Britax B-Smart 4, v terénu odzkoušeno

Colomanka
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 20.12.16 00:12

Tudore Trapper? Ma gelova kolecka..Vahali jsme nad nim, ale nakonec nevybrali, nema/nemel v te dobe moc recenzi..ale kdybych nesehnala podobny s recenzema, tak jsme do nej sli ;) Prislo mi, ze dobre pruzi, ale celkove vyzkouseny jen v obchode. Ruku do ohne za nej nedam, ale jako tip se snad hodi ;) Nevim, jak by splnoval bod c.4.

Motýlice
Kelišová 5043 příspěvků 20.12.16 00:23

Teutonia Mistral s? My měli Mistral P a do terénu super, stabilní tank, nikdy jsem nelitovala. Jejich komorová kola jsou perfektní (dvě děti bez nutnosti servisu).

Příspěvek upraven 20.12.16 v 00:27

kotyk
Echt Kelišová 7851 příspěvků 20.12.16 00:26

To záleží, co z těch požadavků je nejdůležitější. Joggster X4 je velký, polohovací včetně výšky podnožky, s Multi X má i otočnou sedačku, slušná kola, ale nafukovačky. I když osobně mi trojkolka připadla příjemnější.

Ale když někde chce kočárek, co není do OC a kavárny, tak většinou kouká spíš po značkách jako BOB, Thule, Baby Jogger, Mountain Buggy a to jsou vesměs tříkolky a některé kvůli stabilitě ani nejdou do lehu.

lentilka248
Kelišová 6422 příspěvků 20.12.16 00:39

@123straka321 Gesslein F6 splňuje vše..jezdím s ním i v MHD, má 12kg, to jde..

francie
Nováček 8 příspěvků 20.12.16 03:42

To je v poradku, neni to o kritice :) my jezdili po poli a lesem, nebrazdili OC ;) Tak at vybereš ten spravny :mavam:

JanaJeli
Kecalka 218 příspěvků 20.12.16 04:04
@123straka321 píše:
Ahoj,

prosím poraďte nám, jaký vybrat kočárek. Hledáme pouze sporťák, tedy pro dítě cca od 7-8 měsíců. Mám zřejmě příliš vysoké nároky, protože žádný nesplňuje naše požadavky, ale třeba nám poradíte nějaký, který jich splňuje co nejvíce:

1. Hledáme kočárek především do terénu, tedy nutností jsou velká terénní kola, ale nepropíchnutelná (tedy ne klasická nafukovací, s tím mám špatnou zkušenost)
  1. Kočárek musí být čtyřkolka a přední kolečka otočná! (Vím, že to je do terénu horší, ale mně se s pevnými prostě nejezdí dobře a trojkolka mi nevyhovuje).
  1. Otočná sedačka.
  1. Polohovatelná sedačka (záda i nohy zvlášť - ne ten šílený naklápěcí sed) + aby bylo u staršího dítka kde nožičky opřít (nemám ráda kočárky, kde dětem nožičky jenom tak visí).
  1. Polování do úplného lehu.
  1. Kočárek co největší, nejprostornější a nejstabilnější - samozřejmě s tím souvisí vyšší hmotnost kočárku, to mi nevadí.
  1. Co nejlepší odpružení kočárku.

Kočárek kupujeme vysloveně do terénu a na výlety, nebudeme ho vůbec používat v MHD atp., na to máme jiný kočárek. Navíc máme velmi prostorný kufr auta, takže rozměry po složení také nejsou to hlavní. Jezdíme však do terénu často a budeme ke kočárku potřebovat i stupátko pro staršího syna.

Já i manžel jsme vysocí a upřednostňujeme kočárek výše položený. Dívali jsme se ve všech možných cenových kategoriích, ale pořád nic, co by nás přesvědčilo. Líbil se nám Junama speed, Emmaljunga super nitro, ale Junama nejde otáčet sedačka a Emmaljunga je příliš nízko. Hartan nás také nepřesvědčil. Nenapadá vás ještě nějaký jiný? Předem moc děkuji 8)

Mela jsem
aBC design turbo 6 s az na to odpruzeni vse splnoval a velkej je jako jiny kocarky. U hartanu mi nevyhovovalo ze mel
Slabou boudu a byla v nem zima, tahlo do nej a byl taky tak silene pruzici az mi to bylo neorijemny. Mela jsem ho jako druhej u nasich ( starsi) a vubec jsem teda nepochopila proc z nej vsichni tak silej. Me dost zklamal a ten ABC design turbo co stal polovinu co Hartan me teda vyhovoval mnohem vice.

nikko
Kecalka 103 příspěvků 20.12.16 07:30

Maxi cosi Mura

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 20.12.16 07:31

Teutonia, anebo Hartan. Ten měla známá, kočárek má přehazovací rukojeť a byla s ním moc spokojená. Pak ještě Gesslein F6, ale naživo jsem ho neviděla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama