Sportovní kočárek pro 9 měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Doubravka87
Stálice 66 příspěvků 13 inzerátů 04.02.19 20:53
Sportovní kočárek pro 9 měsíční miminko

Přecházíme z korbičky na sporťák, dcera už nechce ležet od 8. měsíce, tak hledám sporťák po Praze ale zároveň do lesa, chodíme často na procházky do Ďáblic. háje, takže trochu terén, plus teď sníh, čili radši velká kola :nevim: asi typ Tako nebo Roan Marita :nevim:, max do 3 tisíc… Poradíte :think:? Děkuji :)

Reakce:
bambule23
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 04.02.19 21:00

@Doubravka87 my mame Maritu, hluboka korba super, ale ten sportak nic moc..Takovej bych rekla nepohodlnej, dite furt nekam sklouzavalo, plandalo, nevim no.. Kor takovejhle prcek si tam asi moc nepohovi.. :nevim: za me nee.. ;)

Elzaaa
Kecalka 131 příspěvků 04.02.19 21:06

Koukni na graco evo ale jen verze xt je i do terenu je sice drazsi ale bazarovy lehce nad 3 tisice by se dal sehnat. Ma ho kamoska a je s nim moc spokojena.

Doubravka87
Stálice 66 příspěvků 13 inzerátů 04.02.19 21:22

Jo a ještě aby v něm malá neklouzala, má hladkou kombinézu a sjíždí i když je zapasovana :nevim:

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 04.02.19 21:36

Já mám teda Maritu a neměnila bych, hlavně ten sporťák. Neznám kočár, co by měl větší průchodnost terénem. Aby mi dítě neklouzalo, mám ušitou fleesovou vložku.

Doubravka87
Stálice 66 příspěvků 13 inzerátů 04.02.19 21:37
@Janli píše:
Já mám teda Maritu a neměnila bych, hlavně ten sporťák. Neznám kočár, co by měl větší průchodnost terénem. Aby mi dítě neklouzalo, mám ušitou fleesovou vložku.

Super tip, to mě nenapadlo do toho něco našít :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >