Sportovní kočárek pro dítě 3-4 roky

18.1.21 22:48

Sportovni kocarek pro dite 3-4 roky

Zdravim Vas, hledam sportovni kocarek, ktery by sel sklopit na lezeni s delsi operkou zad a na nohy. Treba od Maclaren. Tak, aby se v nem vyspalo 3-4 lete dite. Siroky a dlouhy. Nejsirsi a nejdelsi mam zatim Concord Fusion. Dekuji za typy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19142
18.1.21 23:02

Hodně dlouhý jsou Britaxy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
18.1.21 23:15

Valco Snap Trend mi přišlo větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
19.1.21 04:49

Pro me osobne zdrave trilete a starsi dite uz v kocarku nema co delat. Ale to je vec jina.
My odlozili kocar v 1,5 roce, jako sportak jsme meli Valco Snap Trend, sel do uplneho lehu a byl fakt dlouhy na naseho cahouna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19287
19.1.21 13:38

@Jogrr jako vzít dítěti v 18m kočár je dost neobvyklý, nechápu proč…
My rádi chodíme na delší výlety a kočárek ve 3 letech mi přijde naprosto v pořádku, když je dítě unavené a celyý dny v létě běhá venku, tak ho tam dám na spaní a nemusím se stresovat, že musím čekat doma, až se vyspí v posteli :nevim:

Do kočárku dám vše, co potřebuju na celý den pro 3 děti a jdeme ven, bez nějakého omezování. Jezdíme rybařit, do terénu atd.
mám B-motion 3 - ten je fajn do terénu a už vozí třetí dítě :potlesk: :palec:
skladný, stabilní, žádné hrkátko a pokud člověk nemá finance na Thule apod , tak super varianta, kdy se vejde pohodlně dítě 3,5 roku staré a vyspí se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3352
19.1.21 13:44

Easywalker mi přijde dost velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
19.1.21 14:00

@Káťa19 nepsala jsem, ze jsme mu ho vzali, jeho bavilo vic chodit, nez se vozit a fakt jsme doma necekali az se vyspi :mrgreen: jsme akcni rodina, takze jeho odpoledni spanek si vyresil v aute, kdyz jsme se presouvali.
Ve dvou letech usel 8 km, takze fakt kocarek u nas potreba nebyl.
Ale plne rozumim, ze jsou rodiny line, deti line anebo tisic dalsich duvodu, proc kocar maji, meli a mit budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19142
19.1.21 14:02
@Jogrr píše:
@Káťa19 nepsala jsem, ze jsme mu ho vzali, jeho bavilo vic chodit, nez se vozit a fakt jsme doma necekali az se vyspi :mrgreen: jsme akcni rodina, takze jeho odpoledni spanek si vyresil v aute, kdyz jsme se presouvali.
Ve dvou letech usel 8 km, takze fakt kocarek u nas potreba nebyl.
Ale plne rozumim, ze jsou rodiny line, deti line anebo tisic dalsich duvodu, proc kocar maji, meli a mit budou.

Proč se nepovýšit, co? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
19.1.21 14:18

Taky si myslím, že je divné, aby zdravé dítě ve věku 3 let jezdilo v kočáře. :think: Ale k dotazu, velký mi přijde petite&mars.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19287
19.1.21 16:01

@Jogrr 18m a dvouleté prostě mají nárok na kočár, dokonce i ty tříleté, co potřebujou spát. To neznamená, že jsou líné a že rodiče jsou taky líní :roll: :roll:
Já dítěti dopřeju spánek raději v kočáru, kde má pohodlí pod stromem, ve stínu, na procházce v lese, než v autě za jízdy, kde sedí nebo polosedí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19142
19.1.21 16:10

@Káťa19 on je hlavně rozdíl v tom, že někdo má jedno dítě a může se mu přizpůsobit a někdo má těch dětí víc a potřebuje, aby se rodina nemusela stále řídit tím nejslabším a nejpomalejším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19287
19.1.21 16:12

@Janli přesně tak :palec: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48403
19.1.21 16:15
@Káťa19 píše:
@Jogrr 18m a dvouleté prostě mají nárok na kočár, dokonce i ty tříleté, co potřebujou spát. To neznamená, že jsou líné a že rodiče jsou taky líní :roll: :roll:
Já dítěti dopřeju spánek raději v kočáru, kde má pohodlí pod stromem, ve stínu, na procházce v lese, než v autě za jízdy, kde sedí nebo polosedí ;)

Tak do toho stínu pod strom můžu dát deku a nepotřebuju k tomu kočár. Kočár pro takhke staré dítě mi přijde už taky zbytečný :nevim: byla jsem na tom stejně jako @Jogrr a kočár jsme od cca 1.5 roku použili párkrát. V té době mi zvládl ujít za 7 km.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
19.1.21 16:27

Holky, proč se do zakladatelky tak nesmyslně navážíte? Ona se tu jako maminka zeptala ostatních maminek na zkušenosti s kočárkem pro starší děti a Vám je do toho šumák. Každý má jiné možnosti a podmínky. Nevím, kolik dětí má Jogrr, u lucenky už všechny víme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19142
19.1.21 16:32

@lucenka jenže ty i Jogr spadáte do kategorie 1dítě. S prvním jsme taky odložili kočár dlouho před druhým rokem, ale s druhým, o tři roky mladším dítětem, to je už jiný. Pětiletá chce jít svým tempem a ne se loudat podle batolete. Chce jít na kolo a jak to mám udělat s dvouletým prťetem? Tak jsem mrně strčila do kočáru, pětiletá si jezdila na kole a já vedle ní vyklusávala s kočárem. Bavilo nás to všechny. A hlavně ta pohoda, když komplet výbavu na výlet šoupneš do kočáru a nemusíš to tahat na zádech. Nemusíš kvůli spícímu dítěti zalomit celou rodinu na dvě hodiny na jednom místě. Prostě jdete dál. Navíc u nás velkou část roku dítě nemůžeš nechat spát na zemi. Na to je tu trochu zima a hlavně to nejde všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat