Sportovní kočárek pro nesedící mimi

1
23.6.20 12:46

Sportovní kočárek pro nesedící mimi

Dobrý den. Chtěla bych vás požádat o radu. Naše dcera - 8 měsíců nechce být v korbě, nejde o to, že by se tam nevešla, ale jde o to, že už leze a ležet prostě nechce, chce už koukat a furt se otáčí na bříško. Kočárek máme Moon dvojkombinaci, takže sportovní verzi máme, jenže u popruhů nejde nastavit výška, takže jí to absolutně nesedí, má to nad uchem a navíc mi vadí, že nejde úplný leh a pouze tři polohy dohromady. Prostě jí je ta sportovní verze velká. Proto prosím o radu, jaký sportovní kočárek mám koupit? Nemáte zkušenost? Ideálně lehký, skladný, aby šel do úplného lehu, měl několik možností polohy dítěte a hlavně, aby jí byl, aby v něm „neplavala“ jako v tom, co máme doma. Aby ty popruhy byli i na menší dítko. Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12337
23.6.20 12:55

@Katka.jc vozit ji v korbě na břichu nejde proč?

Příspěvek upraven 23.06.20 v 12:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16935
23.6.20 12:55

A co ji vozit v hlubokem na brise? Ja tak ted vidim jezdit kazde druhe dite. Koupit akorat ksiry at nevypadne a muze jet na brise nebo v kleku i v tom hlubokém :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3771
23.6.20 12:57

Tak v hlubokým na brichu a odklopit částečně strechu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
23.6.20 13:09

Podle mě nemá cenu na par týdnů kupovat jinej kočárek. Fakt to uteče. Neprodává se do toho sportaku nějaká vložka? Malej taky bojkotoval hlubokou. Na stridacku byl v hlubokým a v nositku. Pak jsme ho dali do sportaku…Když v něm nebude trávit cely dny, tak je to v pohodě (konzultováno s kamarádkou fyzioterapeutkou)… Aneb je třeba nastolit rovnováhu spokojene dítě - spokojení rodiče. Dřív nás posazovali předčasně mezi periny i do kočárků a zijem…Mimochodem odrazedla taky zdraví moc neprospivají a dneska pomalu neexistuje dítě, co by ho nemělo…

Edit: V případě špatného vývoje dítěte bych na situaci koukala samozřejmě jinak.

Příspěvek upraven 23.06.20 v 13:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
23.6.20 13:12

Dají se koupit zmenšovací vložky do kočárků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
23.6.20 13:24

Taky bych asi další kočárek nekupovala, ale dala kšíry a na bříško. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2637
23.6.20 13:27

Dcera v korbě rvala jak blázen, na břiše to nešlo protože mám celkem hlubokou korbu, a moc z ní neviděla. Koupili jsme Joie Litetrax 4air, a luxusní. Nemůžu si ho vychválit. Je ve zvýšeným lehu, a krásně vidí. Jinak dcera má necelých 7 měsíců, a v 6ti měsících měla 65cm. a Kočárek ji je akorát skrz popruhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1350
23.6.20 13:33

Holky v korbě na břichu to dle fyzioterapeutů není optimální, dítě dlouho neudrží svaly a „propadne“ se do ramen. Prý je fakt lepší vycpat korbu a podložit v ní kolena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10004
23.6.20 13:34

Kup vlozku a extra ksirky. Určitě se ji to bude líbit.
Malej šek teď v pěti měsících do sportaku a konečně nerve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10004
23.6.20 13:35

@jezz1e nehledě na to, že bych třeba na břiše nenechala spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8376
23.6.20 14:00

Já dávala obě děti do sporťáku kolem šesti měsíců. Pokud jsi jinak s kombinací spokojená, kup raději jen zmenšování vložku. Vyroste coby dup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama