Sportovní kočárek proti směru jízdy - 2021, poradíte?

13.6.21 21:59

Sportovní kočárek proti směru jízdy - 2021, poradíte?

Maminky, prohlížím se po sportovním kočárku, který má otočnou sedačku a je vhodný do mírného terénu, kdyby i houpal na uspávání, bylo by to super.
Máme teď na dceru trojkombinaci, ale už z druhé ruky a ráda bych ji vyměnila za fajn sporťák…(trojkombinaci, ne dceru :) )
Cenově aby byl v bazarové ceně do 5000Kč.
Kdyby jste měli tip, budu moc ráda… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2366
13.6.21 22:04

Lonex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
13.6.21 22:05

Mám Hartan topline x, mírný terén zvládá velmi dobře, zvládne i horší terén, ale to nezvládá dcera :D. Nemá otočnou sedačku, ale přehazovací rukojeť. Po jednom dítěti jsem sehnala za 6000, ale dal by se asi i levněji nějaký třeba po dvou dětech.
Ještě doplním, že houpe uspokojivě. Marita to není, ale odpružený je slušně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2366
13.6.21 22:11

https://www.modrykonik.cz/…sport-black/ Nový 6600,– ale je to i s veškerou ‚vybavou‘, taška, pláštěnka, síť proti hmyzu, držák na pití a taška dolů do kočáru. Takže myslím, že za těch 1600,– navíc by to stálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.6.21 22:18

@alena1995 Moc dekuji, vypadá krásně!
Ty jej primo mas? Ja jsem nasla jen x-lander. Ale u starsich synu jsem jej nemela moc rada - ale uz je to par let a ted vůbec nemám prehled.
Moc dekuju, jdu je nastudovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2366
13.6.21 22:22

@Horká.cokolada Ano, mám. :) A doporučuji. Jezdíme hodně terény a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
15.6.21 08:07

Doporucuji hartan. Sama mám hartan gts. Má otocnou sedacku (dá se v klidu přehodit i s dítětem), která je velmi prostorná. V porovnání s ostatními kočárky na trhu, které jsem viděla, je jednoznačně nejprostornejsi. Kočár je trochu těžší (cena za otočnou sedačku), ale pěkně odpruženy, pro dítě velmi pohodlný a tím vhodný do terenu. Hodně chodíme v lese a neměla jsem problem.. Kdybych měla vybírat znovu, koupila bych si ho opět. Kupovali jsme nový na německém eshopu, za dobrý peníz se dá koupit i bazarovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
15.6.21 08:13

Ještě doplnění. Před koupí rozhodně doporučuji kočár vyzkoušet naživo, ne vybírat jen podle internetu. Jaký kočár vyhovuje někomu jinému, nemusí vyhovovat Vám :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat