Jaký sportovní kočárek s vyšší nosností?

2
31.5.20 09:24

Sportovní kočárek rady a tipy

Maminky můžete mi prosím doporučit nějaký fajn sportovní kočárek pro 10 měsíční dracici? Chtěli bychom nějaký co má větší nosnost protože nejsme úplně nejlehčí ???? aby kočárek měl větší kolečka a ideálně aby šel co nejvíce do vzpřímeného sedu do lehčího terénu a hlavní kámen úrazu je u nás cena aby nebyla úplně vysoká ???? prošla jsem si už spoustu kočárku na internetu spousty recenzi ale pořád si nejsem jistá výběrem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8309
31.5.20 09:34

Joie Litetrax 4 Air, koukni na něj. My máme jeho bráchu(nemá to přízvysko Air, nemá gumová kola) a jsme maximálně spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
31.5.20 09:43
@Aduš8 píše:
Joie Litetrax 4 Air, koukni na něj. My máme jeho bráchu(nemá to přízvysko Air, nemá gumová kola) a jsme maximálně spokojená.

Jaký terén zvládne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5737
31.5.20 10:16

@ZSNS Koukněte na Easywalker QTRO, jsou to bytelné kočárky které projedou skoro všechno. Jen kvůli ceně asi budete muset sehnat kočárek z druhé ruky, je dražší, ale zase hodně vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
31.5.20 10:18

@Heivka na něj jsem měla spadeno, já bych šla do trojkolky, ale ten qtrodo města dobrý, bych řekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5737
31.5.20 10:22

@g.sandova Já mám čtyřkolku a projela mi všechno (Jizerky i mimo velké cesty), kámoška má trojkolku a hodně jí tam chybí polohování nožiček, je to dost velký kompromis pro pohodlí dítěte při spánku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
31.5.20 10:25

@Heivka polohovací nozicek jsem u trojkolky neměla a nevadilo.
Teď mám tedy trojkolky dvě a jednu i s polohovanim.
Někdy si říkám, jestli hsemprecijrn neměla koupit… ale v zásadě jsem teď spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5737
31.5.20 10:31

@g.sandova Ono závisí asi dítě od dítěte, některým při spaní ty visící nožky vadí. Je pravda že na to, jak jsem s kočárkem spokojená tak ho máme skoro nepoužitý, kromě několika opravdu velkých výletů dávaly děti přednost šátku a spaní ve vlastní posteli. Dcerka začala ve 13 měsících chodit od té doby už si do kočárku odmítla sednout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
31.5.20 11:02

@Heivka nošení přicházím na chuť až teď. Já vždy používala kočárky, měla jsem děti tři docela po sobě. Syn jezdil do čtyř let, třetí dcera taky. Obíhání kroužku bylo náročné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8309
31.5.20 12:44

@g.sandova ten s plastovými koly zvládne i lepší lesní cestu, jen samozřejmě víc drncá, než kdyby byla gumová. My ale žijeme ve městě a do lesa se dostaneme fakt jednou za uherák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
31.5.20 13:10
@ZSNS píše:
Maminky můžete mi prosím doporučit nějaký fajn sportovní kočárek pro 10 měsíční dracici? Chtěli bychom nějaký co má větší nosnost protože nejsme úplně nejlehčí ???? aby kočárek měl větší kolečka a ideálně aby šel co nejvíce do vzpřímeného sedu do lehčího terénu a hlavní kámen úrazu je u nás cena aby nebyla úplně vysoká ???? prošla jsem si už spoustu kočárku na internetu spousty recenzi ale pořád si nejsem jistá výběrem

Velkou nosnost, velká kolečka a hodně prostoru mají kočárky TFK a Baby Jogger. Jsou skladné (alespoň tedy Baby Jogger, TFK nevím) a vhodné do terénu. Jen cena je vysoká, ale jsou to kvalitní kočárky, takže bych se nebála koupit z druhé ruky. Ale jestli se plánujete vozit obě a nejste nejlehčí, jak píšeš, tak to nedají ani mnou jmenované značky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5737
31.5.20 13:12

@Purple Rain Tak vidíte v u Easywalkeru to problém nebude, tam nám prodavač v prodejně kočárek předvedl tak, že se postavil na rám a trochu si zahopsal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
31.5.20 13:21
@Heivka píše:
@Purple Rain Tak vidíte v u Easywalkeru to problém nebude, tam nám prodavač v prodejně kočárek předvedl tak, že se postavil na rám a trochu si zahopsal :mrgreen:

Tak jednou zahopsat nebude problém ani tady. Ale pravidelně nedoporučuji :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama