Sportovní kočárek Rapido od Chipolino

Anonymni
19.3.08 11:56

Sportovní kočárek Rapido od Chipolino

Natrefila jsem na internetu na tento kočárek a moc se mi líbí. Jen značka mi nic neříká. Máte někdo zkušenosti s touto značkou? Nevíte náhodou kde se v Ostravě na ně mohu podívat?

http://babydream.mimishop.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
19.3.08 12:33

Tento kocarek neznam, ale od teto firmy doma mame trikolku jsme s ni velice spokojeni - tedy mame ji zatim jen asi mesic.
Vyrobce je Cina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
19.3.08 12:54

Ahoj anonymní, nemám tento kočárek, ale tento http://www.babybaby.cz/show_big.php?…. Řekla bych, že konstrukce je úplně stejná. Jsem s ním spokojená. Ten můj nemá originální nánožník. A byl o něco dražší :( . Je lehký, prostorný a skladný.
Ahoj Pavlína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
19.3.08 15:35

Ahojky, nemám přímo ten tvůj, ale Prima - kočárek je lehký a krásně se řídí - jen si přeměř opěrku zad - to jsem neudělala a malýmu se v kočárku nelíbí :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.08 11:28

Ahoj a můžeš mi prosím tě napsat jak máte dlouhou tu opěrku? Ať to mohu porovnat, pokud ho tedy někde v Ostravě najdu na živo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.3.08 11:29

Jo a ta Prima mne zaujala nejdříve, ale dle váhy usuzuji, že to nebude jako golfáč, ale už celkem velký kočárek

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.3.08 19:45
Paflina píše:
Ahoj anonymní, nemám tento kočárek, ale tento http://www.babybaby.cz/show_big.php?…. Řekla bych, že konstrukce je úplně stejná. Jsem s ním spokojená. Ten můj nemá originální nánožník. A byl o něco dražší :( . Je lehký, prostorný a skladný.
Ahoj Pavlína

Pavlíno, dívala jsem se na ten tvůj kočárek a dá se říci, že parametry jsou totožné (asi přesná kopie). Ják se ti peosím tě jezdilo na těch plastových kolech? Nedělá to, když nejsou potažené gumou, rachot?

• Nahlásit
  • Citovat
15
7.4.08 09:40

Ahoj, uvažuji koupit kočárek Carolina od Chipolino nemáte někdo zkušenost? Každopádně výrobce je Italský, tak nevím, kde je na kočárku napsáno Čína!!! :? Mě zaujala cena, váha a kočárek nabízí vše co potřebuji. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.4.08 21:46

Nechce mě to přhlásit, nevím proč… :twisted:
Ani se mi při kliknutí na odkazy nezobrazují uvedené typy kočárků, jen úvodní strana obchodu :? .

Ale co jsem to… se známou jsme uvažovali o trojkolce Chipolino On Road, známá už ho měla objednaný přes nějaký netový obcod, ale rozmluvili jí ho s tím, že je to bulharská značka a tudíš hodně poruchová. Taky jsem měla podle názvu za to, že je to italská firma.
Já se nakonec kvůli skladnosti rozhodla pro Chipolino Alba, má jí kamarádka a je moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.4.08 12:49

Tady z jednoho obchodu (www.bobecek.cz) mi napsali, že kočárky Chipolino prodávají už rok (na net je dali teprve letos) a prý snad neměli ještě žádnou reklamaci. Jen v obchodě nemají vystavené moje Rapido :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.4.08 00:49

Ahoj,nemám od téhle značky,ale vypadá stejný,jen má pultík pro rodiče.A byl o dost levnější.Jsem s ním spokojena,je super akorát ta váha je 10,7kg.Jinak prostorný,skvěle vypolstrovaný,na patník se najíždí velice lehce.Je od Babydreams (Babydesign)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.4.08 17:18

Ahoj. Nevím tedy na který kočárek jsi odpovídala, jestli na Rapido či Karolínu. Zkoušela jsem hledat mezi Babydesign, ale napodařilo se mi najít nac podobné Rapidu. Můžeš vložit nějaký odkaz? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.4.08 23:04

stačí jen zadat „baby design Viki“.Tam ti to na ty kočárky najede

• Nahlásit
  • Citovat
208
22.4.08 21:54

Chipolino Rapido jsem si včera koupila, zatím jsem moc spokojená, snad jen ten pidibatůžek bych vyměnila za klasickou tašku… jestli máte nějaké dotazy, tak se ptejte :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
22.4.08 21:54

Chipolino Rapido jsem si včera koupila, zatím jsem moc spokojená, snad jen ten pidibatůžek bych vyměnila za klasickou tašku… jestli máte nějaké dotazy, tak se ptejte :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama