Sportovní kočárek s nafukovacími koly do 5000 Kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 06.12.17 10:04
Sportovní kočárek s nafukovacími koly do 5000 Kč

Ahoj, čeká mě koupě sporťáku. Ráda bych nový s nafukovacími koly do 5000 Kč. Je to reálné? Všude vidím Valco a Britax, ale ty jsou dražší. Děkuji za vaše tipy :)

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 06.12.17 10:25

Zkus bazary. Internetové výprodeje, nebo si zajeď do Německa nebo do Polska. Můžeš zkusit i amazon.de - už spustili i češtinu. ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.12.17 11:48

@asimpa pro mne nej sporťák quinny speedi, je to sice tříkolka, ale naprosto boží. Lehký, skladný, prostorný, super do města i do terénu. nový 9 tis, ojetý seženeš v pohodě za 2 tis.

hanzy
Echt Kelišová 8360 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 13:31

Taky mam quinny a jsem s nim moc spokojena! :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >