Reklama

Sportovní kočárek s nafukovacími koly do 5000 Kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 06.12.17 10:04
Sportovní kočárek s nafukovacími koly do 5000 Kč

Ahoj, čeká mě koupě sporťáku. Ráda bych nový s nafukovacími koly do 5000 Kč. Je to reálné? Všude vidím Valco a Britax, ale ty jsou dražší. Děkuji za vaše tipy :)

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.12.17 10:25

Zkus bazary. Internetové výprodeje, nebo si zajeď do Německa nebo do Polska. Můžeš zkusit i amazon.de - už spustili i češtinu. ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.12.17 11:48

@asimpa pro mne nej sporťák quinny speedi, je to sice tříkolka, ale naprosto boží. Lehký, skladný, prostorný, super do města i do terénu. nový 9 tis, ojetý seženeš v pohodě za 2 tis.

Uživatel je onlinehanzy
Echt Kelišová 8351 příspěvků 06.12.17 13:31

Taky mam quinny a jsem s nim moc spokojena! :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >