Sportovní kočárek se třemi koly s otočnou sedačkou

25.4.20 08:48

Sportovní kočárek se 3 koly s otočnou sedačkou

Ahojky maminy, nevíte někdo jestli existuje sportovní kočárek (korbu nepotřebuji ) se 3mi koly a otočnou sedačkou? Přítel chce 3 kola a sportovat brusle beh a já chci na dítě hlavně vidět :roll: existuje nějaký? Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

176
25.4.20 08:50

Stokke xplory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9993
25.4.20 09:27

@Miselkecka viděla jsem od knorru, ale nepřišel mi šťastně řešený.
Vzdala bych se otocne sedačky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
25.4.20 09:35
@subrag píše:
Stokke xplory

Ten má čtyři kola, ne? a rozhodně to není kočáerk na brusle, a ještě jen kolíbkové ležení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
25.4.20 10:11

@Miselkecka Kvůli bezpečnosti kočárky na brusle a běh nejsou otočné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
25.4.20 10:14

Nekde jsem cetla ze uz z principu nemuzou byt 3kolky otocne… tak asi poridit 4kolku, asi se s tim da taky bruslit. Nevim, ja mam kvuli bruslim tfk a to je 3kolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12688
25.4.20 10:18

To je blbost, navíc ne každý 3 kolák se hodí na brusle. dítě se ještě nenarodilo? dporučuju koupit kočárky zvlášt, nejdříve klidně z bazaru s velkou korbou a aspon trochu houpací, když ne maritu, tak i poláky jako jedo, junama atp. a pak vymakanou trojkolku na brusle, ono pak už děcko rodič stejně nezajímá a raději kouká ven, takže otočná korba je vymysl rodiče, který mu děcko bojkotuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17799
25.4.20 10:29
@Miselkecka píše:
Ahojky maminy, nevíte někdo jestli existuje sportovní kočárek (korbu nepotřebuji ) se 3mi koly a otočnou sedačkou? Přítel chce 3 kola a sportovat brusle beh a já chci na dítě hlavně vidět :roll: existuje nějaký? Děkuji :mavam:

chceš dvě věci, co se navzájem vylučují… Aby byl kočár na sport a stabilní, nemůže být otočný ;). dítě bude spokojené i když bude koukat jen dopředu, na dítě uvidíš okénkem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 11:08

@debra.morgan máme 9 měsíční mimi, máme peg Pérego GT3 na brusle super běh vlastně taky ale vadí mi že když jdu sním ven na procházku tak si sním nemůžu povídat a nechceme dva kočárky kvůli místu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 11:10

@Káťa19 právě proto jsem se zeptala protože máme peg Pérego GT3 ale kdyz malý leží je malá Střížka svítí mu tam slunce a vadí mi když nesportujeme že si z malým nemůžu povídat… nevím co tam dělá nemáme okénko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
25.4.20 17:46

Myslím, že stabilni trojkolka nikdy otočná nebude. Jinak pozor, to, že je kočárek trojkolový neznamená ještě, že je vhodný na sport.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 18:27

@Purple Rain ale já hlavně neřeším že chci na něj vidět při sportování :zed: tak mi ukažte kočárek se 4koly který je ne brusle? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
25.4.20 19:30
@Miselkecka píše:
@Purple Rain ale já hlavně neřeším že chci na něj vidět při sportování :zed: tak mi ukažte kočárek se 4koly který je ne brusle? :roll:

Ale píšeš, že přítel chce trojkolku na sport a ty na dítě vidět. A já ti píšu, že tohle se prakticky vylučuje. Jinak čtyřkolka na brusle asi není. Jako na nějaké opatrné pomalé ježdění bys to možná mohla s nějakou risknout, ale spíše opravdu trojkolku s možností brzdy na rukojeti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
25.4.20 19:49

@Miselkecka promiň, ale ty se tady vztekáš úplně zbytečně. Velmi správně ti už bylo odpovězeno, že tvoje požadavky jsou nereálné. Buď budeš mít trojkolku na sport a nebo jiný sporťák s dítětem otočeným na sebe. Mimochodem, ono ho stejně za chvilku přestane bavit jezdit pozadu a koukat na tebe a bude se chtít koukat dopředu. A pokud máš krátkou stříšku, dá se dokoupit sluneční clona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
25.5.20 12:35

@Miselkecka TFK Sport 16" 2020. Ale je to pálka. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama