SPORTOVNÍ kočárky

766
23.3.05 20:35

SPORTOVNÍ kočárky

Milé maminky,
mám k vám prosbu.Máte prosím zkušenosti se sportovními kočárky?Především mě zajímají trojkolky,ale nebráním se i jiným tipům.Uvažuji o koupi,ale vubec nevím podle čeho vybrat ten správný,abych byla spokojená.S manželem rádi turistikujem,často jezdíme na hory a tak by kočárek pro nás měl lecos vydržet.Malýho bych do něj chtěla dávat tak od půl roka a aby se dobře skládal a vešel se dobře do kufru,tedy nic velkého.Už jsem si prohlížela např. zn. Jané prý jsou dobré,ale také dost drahé.Moc děkuju za rady.
Andynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54
23.3.05 20:50

Ahoj andy! Minulý týden sem si koupila trojkolku a nemůžu si ji vynachválit bzdlíme na dědině a máme všude kolem les a dostanu se úplněě všude je skladná a hlavně lehoučká. Unesu ji vklidu do schodů i s mimi. Můžu vřele doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.3.05 14:41

kočárek

Ahoj
myslím si, že sportovní kočárky jsou dobré na to, že jsou skladné. Tříkolka je hezká, ale málo prostorná. Mimčo trochu povyroste a už se tam nevejde. Já mám kočárek Dany sport a je dobrý je dlouhý a široký a má pěkný vzhled. Jestliže chcete mít kočárek alespoň rok , tak tříkolka určitě nevydrží Silvie :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
25
31.3.05 14:56

kočárek

Sorry za anony,
tady je webová adresa na kočárky značky DANNY SPORT tak se koukni pro inspiraci, většinou v cenové relaci do 10000kč.
Silvie :lol: http://www.darababy.cz/kocarky.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
31.3.05 14:56

Proč by tříkolka neměla vydržet víc než rok :?:
A taky jsem si zatím nevšimla, že by tříkolky byly nějak míň prostorné než čtyřkolky.
Ale možná se mýlím :idea:
R

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
31.3.05 17:15

Ahoj,

taky moc nechápu, proč by tříkolka neměla vydžet ani rok :?: Já mám tříkolku Babywelt Oregon a syn má 2,5roku a vleze se mi tam úplně v pohodě. Akorát já bych už brala tříkolku s otočným předním kolem, přece jenom se pak mnohem lépe jezdí :) Taky se mi moc líbí Jané Slalom, ovšem ta cena :evil: děsná. Vlastně záleží na tom, jakou by si chtěla značku a do jaké cenové relace, jinak tříkolek je těměř u každé značky dost. Takže si spíš nějakou vyber a pak hoď do diskuze konkrétní kočárek a pak uvidíš reakce.

A Radu, už máš kočárek doma?

Ahoj Zuzka a Kuba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
31.3.05 17:23

Ahoj, my budeme mít mimčo v červenci a v akci jsme koupili trojkombinaci od Knorru. Vím, že na jaro budu řešit stjený problém, ale aby kočárek byl vhodný i do města 8) Jane se mi moc líbí taky, ale opravdu už je lepší si připlatit a koupit si h už s otočným kolem, ale ta cena je taky hrůzná.. Možná nakonec zvolím sportovní golfky, do města mi přidjou ideální (Inglesina Espresso), ale myslím, že to budeme řešit, až ta situace nastane. Každopádně kdo ten kočárek od Jane má, tak si ho chválí a mimina se v tom vozí tak do dvou let..takže je to opravdu na vás :wink: Hezký den Petra a mimísková25tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
6.4.05 13:27

Ahojky,
taky nevím, že by trojkolka vydržela ani ne rok. Švagrová má tříkolku Quinny Formula, malé jsou 2 roky a nevypadá to, že by z toho už vyrůstala. My máme Quinny Freestyle 3XL Comfort s otočným kolečkem - je super a taky si nemyslím, že by z toho měla malá brzy vyrůst.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
6.4.05 14:12

Ahoj, my mame trojkolku Jane Powertrack s otocnym koleckem a je skvela a prostorna. Urcite z ni mimi nevyroste za dva roky. Doporucovala bych ale tu s otocnym koleckem, lepe se s ni jezdi a da se pochopitelne i zaaretovat pokud neni zrovna idealni teren.

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama