Sportovní kroužek pro 5 letého kluka

Anonymní
8.11.19 22:55

Sportovni krouzek pro 5 leteho klucinu

Ahoj rodicove :)
Rada bych casem prihlasila syna na nejaky sportovni (bojovy) krouzek. Bohuzel porad premyslim, ktery by byl vhodny pro kluka od 5 nebo 6 let. Napadlo me treba Judo nebo Krav maga. Co by jste doporucili Vy pro zacatek? Ted chodi do sportovniho kruzku kde behaji, skacou a blbnou. Moc ho to bavi. Tak bych ho rada v tomto podporovala a zaroven bych byla rada, kdyby se dokazal popripade ubranit i napadeni :think: dekuji za napady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5757
8.11.19 22:57

Muj 5ti lery dela rugby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17076
8.11.19 22:59

Judo, plavání tenis fotbal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 23:06

Jeste me napadla Capoeira.

• Nahlásit
  • Citovat
633
8.11.19 23:14

6-letý začal chodit na atletiku a baví ho to, s bojovým sportem bych já osobně asi začala o něco později

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11074
8.11.19 23:40

V tom veku meli behani, plavani, baseball a fotbal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
8.11.19 23:51

Syn má florbal, hokejbal, atletiku a plavání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
9.11.19 05:56

Můj syn v tom věku chodil do kroužku lyžování. Zahrnoval přípravu v tělocvičně- hry, balanční cvičení atd. jednou týdně v sezóně pak odpolední výjezdy na svah. Moc se mu tam líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20048
9.11.19 06:29

Mlaďoch mi v 5 letech začal s baseballovou přípravkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
9.11.19 06:49

Já bych doporučila zeptat se dítěte, co chce. Taky jsem si plánovala, jak dám kluka na sportovní kroužek, aby měl kde vydat tu spoustu energie. Ale on to razantně odmítl a vybral si výtvarný kroužek. Je tam nadsenej, miluje to. Jinak jsme později měli v plánu orientační běh, ale obávám se, že nám to opět neprojde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17084
9.11.19 06:58

Kdyz ho bavi behat, skakat, dej ho na atletiku. Pro předškolní deti bych volila plavani, atletiku, gymnastiku, pro kluky fotbal, florbal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18492
9.11.19 07:38

@Cuddy S fotbalem opatrne. Jen pokud po tom ten prcek fakt touzi. Je to dost jednostranny trening, uz i ti petileti maji o vikendech zapasy. Navic to povetsinou trenuji chlapi a ta empatie k detskym potrebam mi prisla malinko pokulhavajici.
Nam mnohem vic vyhovuje vseobecne cviceni v sokole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
9.11.19 08:29
@chaela píše:
Já bych doporučila zeptat se dítěte, co chce. Taky jsem si plánovala, jak dám kluka na sportovní kroužek, aby měl kde vydat tu spoustu energie. Ale on to razantně odmítl a vybral si výtvarný kroužek. Je tam nadsenej, miluje to. Jinak jsme později měli v plánu orientační běh, ale obávám se, že nám to opět neprojde.

Můj syn taky moc není na sporty. Chtěla jsem ho taky přihlásit do bojového umění, aby se ubránil (není moc průbojný a nechá si všechno líbit od spolužáků ze školky), ale taky si vybral výtvarku 2× týdně, k tomu chodí ještě do hudební přípravky a do angličtiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 08:52

Z bojových sportů mi přijde pro takto malé děti nejvhodnější asi aikido.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17084
9.11.19 12:08

@Svistice cviceni v sokole je dobre, pokud nema rodina ci dite vetsi sportovni ambice, tak je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama