Sportovní maminky z okolí Berouna-Králův Dvůr-Hudlice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaFík
Nováček 5 příspěvků 03.09.09 13:13
Sportovní maminky z okolí Berouna-Králův Dvůr-Hudlice

Ahojky, s Tomíkem (5měsíců) hledáme sportovní maminky z okolí Berouna nejen na kafíčko,ale i na výlety,procház­ky…kolo,in-line,plavání… :-) My jsme v Hudlicích pár měsíců a zatím tu žádné kamarády nemáme,ale moc rádi je poznáme.Šel by někdo na výlet,na procházku nebo si zabruslit k Berounce? Těšíme se na odpovědi :-)

Reakce:
saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 03.09.09 13:25

ahojky,
já jsem přímo z BE. vidím, že mladší dítko mám skoro stejně staré jako ty:) ta starší moje sportovní aktivity poněkud brzdí:) ale na dvě dopoledne v týdnu chodí do školky, tak můžem zkusit něco domluvit. kdyžtka napiš SZ.

MaFík
Nováček 5 příspěvků 07.09.09 10:21

Ahojky maminky :-) Se Sajou jsme se domlouvaly,že něco vymyslíme tento týden.Můžeme začít malým výletíkem,nebo delší procházkou k medvědům a nebo podél Berounky k Alcazaru…nebo COKOLI,takže můžete s sebou vzít i svá větší robátka :-) Opravdu se k nám některá z vás nepřidá? Nemusíte sportovat,stačí jen mít chuť na delší procházku… Já jedu ve čtvrtek do Berouna,mezi 14-15h máme být s Tomem u doktorky,tak buď ČT dopoledne,nebo se přizpůsobíme de-facto kdykoli :-) Do Berouna to máme 7km a jsme automobilní :-) Tak se těším,že se ještě některá přidáte a Sajo,dej prosím vědět,jak se Ti to hodí a jestli nechceš vzít i svojí starší holčičku.Mějte se krásně,hrozně se těším na babí léto,voňavej podzim a na barevné listí…

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 07.09.09 10:29

my bychom se třeba někdy mohly přidat, ale zrovna čt se nám nehodí. Jedu do Prahy

Mám dvě holky - akt 18m a 5letou B. Ta chodí do školky, ale pokud mám plán, beru jí třeba po obědě nebo i na celý den (ale fakt s ní nechci bejt zavřená doma). Sportovní vyloženě nejsem (brusle apod), ale prochajdy, hřiště, při domluvě klidně bazén - no problem:) Jsme automobilní:)

S mladší chodíme na plavčo do kytky. Akt nemáme pevnej kurz, protože jsme loňskej rok prakticky promarodily a kurz jsme posouvaly.

Jdem třeba dnes ve 14,30.

MaFík
Nováček 5 příspěvků 07.09.09 10:40

No tak paráda :-) Tak napiš,kdy se Ti to hodí,aby se Saja mohla lépe trefovat a já se přizpůsobím:-) Moc se těším! Doma se mi právě také moc nechce být a navíc tu právě zatím nemám žádné spřízněné dušičky,takže všechno podnikám sama…

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 07.09.09 14:28

Mafíku, mě se ten čtvrtek hodí. napsala jsem ti SZ.

MaFík
Nováček 5 příspěvků 07.09.09 16:05

Ok,takže se Sajou jsme domluvené na tento čtvrtek od 10h na brusle podél Berounky k Alcazaru…Kdokoli ostatní je vítán a s Gábinkou bych určitě také ráda šla na ten výletík,či na procházku,ale už se mi hodí jen teď v pátek dopoledne,nebo pak příští týden-zatím kdykoli… :-) Budu se moc těšit,díky za odpovědi a zatím ahoj :-) !

lucaloo
Nováček 1 příspěvek 10.10.09 10:13
prochajda, kafinko Hudlice

Ahojky já jsem 1/2 Hudličák a 1/2 Vrážák mohla bych se k Vám taky přidat?
Mám syna 19 měs. a třeba podzimní prochajda k lesu by byla fajn :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >