Reklama

Sportovní možnosti Sušice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 13.11.10 18:51
Sportovní možnosti Sušice, Strakonice a okolí

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jestli tu jsou nějaké maminky (nynější i budoucí) z okolí Sušice, co by mi mohli poradit, kam si zajít zacvičit. Nevadí třeba i Strakonice. Nechci posilovnu, spíš třeba fitbox, spinning, jogu, aerobic apod. Díky moc Terka

Reklama

Reakce:

Jitulinaja
Kecalka 355 příspěvků 13.11.10 20:12

Ahoj v Sušici je u gymplu, v jedný budově spinning, zumba a všechny možný aktivity. Teď jsem koukala na jejich stránky ale jsou zablokované. Na spinning sem chodila vloni, letos se chystám na zumbu jen co budu moct. Ještě v hotelu pekárna, tam chodí na sqousch a prej je tam i nějaký cvičení

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 14.11.10 11:42

Jituli moc dík, až bdu v Sušici, určitě mrknu k tomu gymplu! Doufám, že je tam i něco večer. Ještě jednou moc dík

Jitulinaja
Kecalka 355 příspěvků 15.11.10 12:30

Nevim jak moc pozdě večer, ale na spinning jsem chodila od šesti

hopinka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 27.12.10 11:34

ahoj, jsem taky od Sušice, po novém roce zvažuji Zumbu u gymplu. Stránky jsou již v provozu:

http://www.slimgym.cz/

Helča

Basterao
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 07.01.15 10:34

Ahoj,

obnovuji diskuzi. Snažila jsem se něco najít na netu, ale vše se tváří, že nějak nefunguje, víte o nějakém cvičení/zumbě nebo tak něco? :)

Jitulinaja
Kecalka 355 příspěvků 07.01.15 11:31

Teď je hodně cvičení na bazénu, jumping, spinning, měla by tam být jóga…

Basterao
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 08.01.15 10:49

@Jitulinaja děkuji, já koukala předtím a bylo to tam nějaké mrtvé, ale už tam je všechno, díky za tip :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >