Sportovní podprsenka na běžné nošení

5132
31.12.20 20:55

Sportovní podprsenka na běžné nošení

Jaké podprsenky nosíte „na doma“, standardní s kosticí? Já jsem to tak dělala, ale tyhle svátky jsem nějak podcenila velké prádlo a byla jsem nucena vzít si podprsenku, kterou nosím akorát na běh. Byla dost drahá, běhá se v ní skvěle, člověk zapomene, že vůbec má prsa. No a dneska jsem v sedmém nebi, prsa jako v pokojíčku. Zvažuju, že bych si udělala radost a nakoupila si pár těhle sportovních podprsenek na doma. Jenže si nejsem jistá, jestli to nebude pro prsa špatně? Specifikem je hodně těsný obvod, pevné kostice, jakoby molitanová výstuž po celé ploše košíčků. Celý život se dozvídám překvapivé novinky o podprsenkách (nenosit kostice v těhotenství/nosit kojící podprsenku i na spaní/nenosit na doma stejnou podprsenku jako ven atd. atd.), tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nevíte tohle?

Díky :lol:

A šťastný nový rok :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
588
31.12.20 20:56

Já pokud mi nějaká podprsenka sedí tak si klidně koupila i dvě stejne. Pokud to je sportovni, tak bych neřešila a možná i klidně investovala do ní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
31.12.20 21:01

Vsechny bezne podprsenky jsem uz davno vyhazela a nosim jenom sportovni. Je to mnohem pohodlnejsi. Akorat na bezne noseni vybiram ty min kompresni, aby prsa nebyla cely den slisovana. Doma nenosim zadnou podprsenku, ale mam jenom dvojky, takze ji ani nepotrebuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
31.12.20 21:06

Od té doby, co jsem doma s dětmi (6 let) tak nosím pouze sportovní podprsenky. Úplně nesnáším ty klasické s kosticemi, tu si vezmu jen pod oblečení, pod které se sportovní podprsenka nehodí, popř. ke kosmetičce, abych si podprsenku nemusela sundavat (dává i masáž dekoltu, takže stačí pouze stáhnout ramínka). Jakmile ale přijdu domů, tak i hned převlékám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5132
31.12.20 21:42

Díky! Já se právě trochu obávám, že je pohodlná proto, že je „kompresní“. Mám velikost 75G - 75GG, takže bez podprsenky nedám ani ránu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
31.12.20 21:44

Doma taky vetsinou nenosim, pak casto sportovni a nebo vyztuzene bez kostic… S kosticemi bych si uz nikdy nevzala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
31.12.20 21:55

@blobfish nebojí jsme a tom podobně, já mám 85G a bez jakékoliv podprsenky nedávno ani ránu. Nosím jak sportovní, tak s kosticemi, ty možná raději, protože jinak mám pocit, že prsa jsou všude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
1.1.21 01:18

Já nosím už jen sportovní. Výjimečně pod oblečení, kde by bylo trochu vidět (např. bílá halenka) si vezmu podprsenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1850
1.1.21 03:15

Oblibila jsem si na bezne noseni Panache, kterou mam puvodne na beh. A vubec me nenapadlo, ze by to mohl byt “problem”. Ma kostice, vyztuzene kosicky, vypolstrovana raminka a zapinani na 3 hacky pod sebou - drzi krasne. Sice je dost vysoka, ale vystrihy nenosim, jsem rolakova :-) Aktualne mam 3 cerne (stejne) a i telovou pod svetle veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16452
1.1.21 04:49

Doma jedine sportovni. Mam jich ani nevim, no minimalne 10, spis tak k 15 :think: Sice mam jen 70C, ale jsem zvykla, bez podprsenky bych se necitila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat