Sportovní podprsenka Panache - jsou na ně slevy ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V anda
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.08.19 16:37
Sportovní podprsenka Panache - jsou na ně slevy ?

Ahoj, mám prsa F až G čka a potřebuji sportovní podprsenku. Většina tady mě doporučila Panache, ale ta cena :,( Napadlo mě si jí jít do Le Chaton zkusit a pak jí objednat třeba z netu… má některá zkušenost, že třeba na ně mají nějaké eshopy akce? Tady v praze to mají asi 3 krámy a ta cena se liší max o pár korun…

Reakce:
TopSecret
Kelišová 5032 příspěvků 13.08.19 17:30
@V anda píše:
Ahoj, mám prsa F až G čka a potřebuji sportovní podprsenku. Většina tady mě doporučila Panache, ale ta cena :,( Napadlo mě si jí jít do Le Chaton zkusit a pak jí objednat třeba z netu… má některá zkušenost, že třeba na ně mají nějaké eshopy akce? Tady v praze to mají asi 3 krámy a ta cena se liší max o pár korun…

Tak kdyz usetris za vec ze sekace, tak si muzes koupit podprsenku, ne?
Mimochodem normalni cena za kvalitni podprdu.
A propo. Ty si jeste neodjela do Nemecka?
Nebo si ji kup na bazaru od nekoho.

V anda
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.08.19 17:36
@TopSecret píše:
Tak kdyz usetris za vec ze sekace, tak si muzes koupit podprsenku, ne?
Mimochodem normalni cena za kvalitni podprdu.
A propo. Ty si jeste neodjela do Nemecka?
Nebo si ji kup na bazaru od nekoho.
že tě to baví :)
NinaU.
Kecalka 395 příspěvků 13.08.19 17:43

Mě se tak drahé nezdaji, co třeba koupit postupně, třeba každých pár měsíců jednu? Nebo od někoho si ji nechat dát jako dárek?

V anda
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.08.19 18:16
@NinaU. píše:
Mě se tak drahé nezdaji, co třeba koupit postupně, třeba každých pár měsíců jednu? Nebo od někoho si ji nechat dát jako dárek?

mě přijde nějakých minimálně 1300kč za sportovní podprsenku, která se zničí když má člověk velký prsa celkem rychle dost no… zkušenost s ní nemám jen vím ze zkušenosti, že klasické podprsenky „ničím“ celkem rychle. A bylo jedno zda byli drahé nebo levné…sice jsem už něco zhubla, ale prsa jsou pořád mega velká… třeba má někdo zkušenosti, že mají nějaké eshopy třeba slevy když si vezmeš třeba 2 naráz atd…

stín katedrál
Kecalka 323 příspěvků 13.08.19 18:42

Mám ji a stojí fakt za to. Bohužel mi už nesedí po porodu. Chtěla jsem si koupit novou na Brastopu, ale narazila jsem na to, že z UK do ČR mi to ani nešlo dát do košíku, přitom jsem si tam kupovala kojicí podprdy normálně. :think:

V anda
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.08.19 19:09
@stín katedrál píše:
Mám ji a stojí fakt za to. Bohužel mi už nesedí po porodu. Chtěla jsem si koupit novou na Brastopu, ale narazila jsem na to, že z UK do ČR mi to ani nešlo dát do košíku, přitom jsem si tam kupovala kojicí podprdy normálně. :think:

a jaký máš prsa i obvod?

Váš příspěvek
Reklama