Sportovní podprsenka pro přítelkyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 25.11.17 15:01
Sportovní podprsenka pro přítelkyni (20let)

Ahoj všem ve spolek.
Holky( jestli Vás mohu všechny takhle oslovovat? ) :lol: chci Vás moc poprosit o radu při výběru sportovní podprsenky pro přítelkyni. Nevím si stím rady. Je to pro ní překvapení. Před časem básnila že by chtěla nějakou sportovní. Tak jsem se toho chytil a koukal jsem, ale nevím si rady. Její míry jsou 75-C odkoukal jsem to s toho štítku. Sportovní by chtěla mít pouze na běžné chození po venku jako vycházka, nějaká tůra atd. I do škole ji chce nosit. A měla by být pohodlná, měkká, bez kostic, na přetažení přes hlavu, nejlépe buď v černé nebo bílé max nějaká šedá- ale nebrání se nějaké zajimavé barvičce. Takhle mi to popsala. Já tomu jako chlap prt rozumím :roll: kdyby radši chtěla vrtačku tak ji nějakou koupím :*. Cena by měla být max do 700,– muze být klidně adidas nike a noname :-D Díky moc holky za rady tipy a i klidně házejte odkazy. Ty sportovní se neznačí normálně 75c ale xs, s, m a tomu nerozumím tak jakou velikost mám hledat ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 5416 příspěvků 25.11.17 15:09

Pokud není tlustá s malýma prsama, tak téměř jistě nemá 75C a nosí špatnou podprsenku s příliš velkým obvodem a malými košíčky. Jako drtivá většina Češek.

Měkká, přes hlavu přetažitelná podprsnekna na sport je jedině ochrana před oddřením bradavek, ale v žádném případně neumí podržet prsa aby neskákala a aby toto skánání a případné namáhání tkáně při prudkých pohybech nebolelo a nebo nevedlo ke dráždění tkáně, která se pak snadno zanítí a nebo tam snáze rostou cysty.

ve stručnosti mít dobrou podprsenku na sport je hodně důležité, ale je docela složité ji vybrat a nedá se počítat s tím, že ženská to automaticky umí.

Jinak kvalitní sportovní podprsenky se číslují podle obvodu a velikosti košíčků, ale potřebuješ je hledat v obchodech s prádlem.

Vřele doporučuju přehodnotit dárek a darovat slečně poukaz na výlet do brna na tzv. bra fitting. Můžete se tam vydat společně a docela si to užít.
 http://www.caresse.cz/

navíc tam zaručeně mají panache sport, což je momentálně nejlepší sportovní podprsenka, co se tak vyrábí a navíc ji umí i pěknou a funkční i ve variantě bez kostic.
 http://www.caresse.cz/…enka-panache

guelder
Kecalka 142 příspěvků 25.11.17 15:17

Tak pro dvacetiletou holku, která neplánuje skákat na trampolíně, bych v téhle velikosti s čistým svědomím doporučila nějakou z decathlonu ;) Sama jednu odtud nosím na běhání a „drží “.

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 25.11.17 15:27

Děkuji za tvůj názor a radu. Ne přitelkyně je tak akorát. Není tlustá ani vychrtlá. Já nevím snad nosí správnou velikost. Prsa má docela velký. Ten obvod bych tipnul na malej protože když ji zhodí tak má škaredý červený rýhy po ní. Přímo na sport jí mít nebude jen pouze na běžné nošení. Děkuji moc za odkaz. I popřemýšlím nad tím přehodnocením darčeku. Děkuji moc kuknu na to

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 25.11.17 15:33
@guelder píše:
Tak pro dvacetiletou holku, která neplánuje skákat na trampolíně, bych v téhle velikosti s čistým svědomím doporučila nějakou z decathlonu ;) Sama jednu odtud nosím na běhání a "drží ".

Teď jsem tam kukl jsou pěkný ale nevím si rady jakou velikost mám zvolit. Můžete mi prosím poradit?

guelder
Kecalka 142 příspěvků 25.11.17 15:41
@Motorkar18 píše:
Teď jsem tam kukl jsou pěkný ale nevím si rady jakou velikost mám zvolit. Můžete mi prosím poradit?

Ráda bych poradila, ale netroufám si :) Mají u toho s, m, l, xl vždy napsaný obvod přes prsa tuším, tak se chytit podle toho. Viděla bych to na L, možná spíš M, ale to fakt střílím od oka :nevim:

terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 25.11.17 15:42

Já jsem celkem prsatá a nejlepší podprsenku na sport jsem koupila v Lidlu. Přes hlavu bez kostic. Ale jen opravdu výhradně na sport, prsa hodně stáhne, takže do školy apod. určitě ne.

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 25.11.17 15:48

To je škoda že si netroufáte ;-) Díval jsem se na tu tabulku velikosti na decathlonu ale nerozumím tomu. Uvidím pokusím se toho nèjak držet

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 25.11.17 15:51

No právě přítelkyně ji chce i do škole.

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 25.11.17 15:52

Koukni na zoot.cz, zboží se tam dá i do 90dnů vrátit nebo jí tam můžeš koupit poukaz. Případně decathlon, jak už bylo zmíněno, ale velikost ti neporadim. Tam můžete jít spolu a vyzkoušet ne? :)

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 25.11.17 15:58
@Motorkar18 píše:
Děkuji za tvůj názor a radu. Ne přitelkyně je tak akorát. Není tlustá ani vychrtlá. Já nevím snad nosí správnou velikost. Prsa má docela velký. Ten obvod bych tipnul na malej protože když ji zhodí tak má škaredý červený rýhy po ní. Přímo na sport jí mít nebude jen pouze na běžné nošení. Děkuji moc za odkaz. I popřemýšlím nad tím přehodnocením darčeku. Děkuji moc kuknu na to

Pokud není tlustá a má prsa, tak má velikost zcela určitě špatnou a obvod naprosto určitě velký. Najít vyhovující podprsenku je docela kumšt i pro ženskou samotnou, osobně bych si být tebou netroufla vybírat jí podprsenku na blind. Je strašně moc věcí, co může na podprsence bez zkoušení nesedět a vybírat dárek s tím, že se nejspíš bude muset vrátit, je k mrzutosti. Přimlouvám se za to, abys přehodnotil dárek.

Motorkar18
Povídálka 13 příspěvků 25.11.17 16:09

Laurie- to máte pravdu, můžu ju sebrat a jít to s ní vyzkoušet. Ale překvápko to pak nebude.

SlečnaDahlia- Tak asi nosí špatnou velikost :think: Aha, je toho asi moc těch věcí co nemusí sedět. No uvidím popřemýšlím a přinejhorším to přehodnotím :think: jinak děkuji za názor i radu.

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 25.11.17 16:10

Koupě podprsenky na tajňačku si rozhodně rozmysli. Ženské se fakt nerodí s uměním koupit si správnou podprsenku. Naučila jsem se to až o hodně později než ve dvaceti. Měl bys znát její velikost pod a kolem prsou. Nebo jí fakt dej jen poukázku do určitého obchodu a ona si ji koupí sama.

Anna85
Kecalka 374 příspěvků 25.11.17 17:51

@Ou
Jak to myslite, ze nosí pravděpodobně velky obvod a male kosicky? Obvod 75 je spis mensi, pro hubene postavy a kocisek C zase spis pro vetsi prsa. Na tom mi neprijde nic divneho.

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 25.11.17 18:25
@Anna85 píše:
@Ou
Jak to myslite, ze nosí pravděpodobně velky obvod a male kosicky? Obvod 75 je spis mensi, pro hubene postavy a kocisek C zase spis pro vetsi prsa. Na tom mi neprijde nic divneho.

To právě není pravda, C není zrovna velké prso a 75 nemá uplně každá, to je spiš už širší obvod. Ono totiž C u obvodu 60 vypadá do dost jinak než u 80

Příspěvek upraven 25.11.17 v 18:26

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >