Sportovní Prampol Gazelle - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

donutka
Kecalka 336 příspěvků 07.02.17 12:52
Sportovní Prampol Gazelle-zkušenosti?

Holky máte některá tento kočárek? Do kdy kočárek vydrží dítěti? Jak se v ním jezdí i horší cesty? Jak vám skladuje do auta?

Jak maminky hodnotí Prampol Gazelle

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6002 příspěvků 9 inzerátů 07.02.17 14:36

Já mám Zebru, koupila jsem ji, protože je větší než Gazell. Dcerka má dva roky, ale velikostně je tak na tři, a pořád kočár používáme. Kočár se vejde i do malé Fiesty, ale skládání je nic moc. Chybí tam aretace složeného kočárku takže se při nakládání občas sám rozkládá. To mi na něm vadí. Na horších cestách s ním jezdím běžně.

Petrapp11
Povídálka 12 příspěvků 18.02.17 08:26

Dobrý den,
chci se zeptat k tomu kočárku Zebra. Jakou má délku ležící polohy? A lze otočit korbu protisměru, abych na syna viděla? :-)

Janli
Kelišová 6002 příspěvků 9 inzerátů 18.02.17 14:25

@Petrapp11 Celková délka až po konec nánožníku je cca 91cm. Korbičku otočit nejde.

Retezka
Kecalka 424 příspěvků 20.02.17 14:35

Máme gazellu a co se týká jízdních vlastností, spokojenost. Ale vadí mi, že zabere pul kufra auta, po stranách u boudičky profukuje a nánožník mi přijde krátký.

Anna Pfeiferova
Nováček 4 příspěvky 14.05.17 07:34
Sportak

Neprodava nekdo sportak prampol gazelle nebo zebra? Olomouc

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 14.05.17 08:36

@Anna Pfeiferova prodávám zelený gazelle za 3000. Používala jsem asi měsíc, pak jsem si pořídila kočárek s otočnou korbou. Jsem z Brna

Anna Pfeiferova
Nováček 4 příspěvky 14.05.17 08:51
@veronique87 píše:
@Anna Pfeiferova prodávám zelený gazelle za 3000. Používala jsem asi měsíc, pak jsem si pořídila kočárek s otočnou korbou. Jsem z Brna

Dekuji ale shanime tak za 2000kc a do Brna se nedostaneme

donutka
Kecalka 336 příspěvků 14.05.17 11:13

Koupila jsem si Zebru a nejsem vůbec spokojená :(

Anna Pfeiferova
Nováček 4 příspěvky 14.05.17 11:30
@donutka píše:
Koupila jsem si Zebru a nejsem vůbec spokojená :(

Muzu vedet proc nejste spokojena?

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 14.05.17 13:55

@Anna Pfeiferova chápu..mám ho skoro nový, víc jak rok a půl ještě v záruce, proto 3.000

Anna Pfeiferova
Nováček 4 příspěvky 14.05.17 14:04
@veronique87 píše:
@Anna Pfeiferova chápu..mám ho skoro nový, víc jak rok a půl ještě v záruce, proto 3.000

Jenze nemame auto

donutka
Kecalka 336 příspěvků 14.05.17 20:03

@Anna Pfeiferova :špatně se mi dává do auta, mám ho chvili a vržou kolečka a bouda se rozbila, taky popruhy jsou na prd, musela jsem si je předělat kvůli fusaku. Už bych si ho víc nekoupila a to ho mám cca 3.měsíce

Tvojamama
Nováček 2 příspěvky 15.05.17 07:43

Já ho mám a je super. Bouda se snad ani rozbít nedá. Do auta se skládá jednoduše. Stačí jeden pohyb a je to. Nic nevrže. Do terenu parádní. Houpe. Co víc chtít. Paní možná měla vadný kus - stane se. Hlavně cena je super.

mimi2017
Závislačka 4082 příspěvků 28.11.17 00:57

@veronique87 Dobrý večer, četla jsem že jste si koupila kočárek sporťák s otočnou korbou. Prosím o jakou značku jde? Nemohu nic takového sehnat. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >