Sportovní těhotenské oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ConsuelaBananahamock
Nováček 7 příspěvků 21.07.19 14:33
Sportovní těhotenské oblečení

Ahoj,
chtěla bych se zeptat kde (Praha/internet) jste kupovaly těhotenské oblečení (hlavně legíny, nebo kraťasy) na sport. V obchodech i na e-shopech to vypadá, že sport ve spojení s těhotenstvím je sprosté slovo a nikde nejde nic sehnat - kromě pár těhotenských triček/tílek.
Díky moc za rady

Reakce:
Tecumseh
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 21.07.19 14:42
...

…když jsi těhotná, tak prosím tě nesportuj!

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 21.07.19 14:45

@Tecumseh A to jako proč?
@ConsuelaBananahamock Mám pocit, že Lidl má nějakou kolekci pro těhotné na sport. Jinak já mám leginy z Tchiba, nejsou vyloženě pro těhotné, ale mají v pase podobný pás, jako tehu kalhoty. Tuším, že byly z nějaké jóga kolekce, nosila jsem je až do 7.mesice. Nebo bych zkusila Decathlon a určitě mají tehu věci v nějaké kolekci Adidas. Záleží, kolik chceš investovat.

ConsuelaBananahamock
Nováček 7 příspěvků 21.07.19 14:53
@Tecumseh píše: …když jsi těhotná, tak prosím tě nesportuj!

No, takové reakce jsem přesně čekala. V klidu, nemám v plánu odlet na olympiádu v rizikových sportech… :zed:

Myslím, že třeba nějaké procházky s nordic walking holemi, obyčejné procházky nebo jóga či cvičení pro těhotné (vše kompatibilní s mým stavem!) se mi určitě bude dělat lépe ve sportovních legínách pro těhotné než v těhotenských džínách… Dnes jsem prolezla celou metropoli, včetně Decathlonu a nikde nic… Triko si koupím klidně větší a plandavější, ale ten „spodek“ to je problém…

Verkahal
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 21.07.19 15:04

Nejsou to těhotenské kalhoty ale vyhovovaly my. Ocun noya, dlouhé i trictvrtaky. http://www.ocun.com/…s-women.html Mají pružný pás který sahá až nad břicho. A využijes je i po porodu :smiley: V Praze je prodává Hanibal.

Lendeš
Kelišová 6658 příspěvků 21.07.19 15:09

Zkus se podívat na Litex nebo Bonprix.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 21.07.19 15:17

Ještě bych mrkla na joginske oblečení. Často mívá taky pružný pas, aby se z teplaku daly udělat nasravacky. Mám dvoje takové kalhoty z lidlu. Nebo si pujc sportovní kraťasy od chlapa, v tom já chodím pinkat tenis :-)

Fifi2
Kecalka 334 příspěvků 21.07.19 15:30

Těhotenské legíny jsou normálně na Lidl eshopu. A 3/4 legíny jsem měla z litexu. Nebo nošené na vinted. https://www.lidl-shop.cz/search?…ny

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 21.07.19 15:33

V těhotenství jsem sportovala a žádné sportovní oblečení jsem kvůli tomu kupovat nemusela. Širokou a neškrtící gumu měly např. leginy z HM či CA. To samé kraťasy např. Adidas.

Gobca
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 2 inzeráty 21.07.19 15:47

@ConsuelaBananahamock
Pres eshop HMka. Maji tehotenske leginy i teplaky.

Hoa Mai
Kelišová 6644 příspěvků 14 inzerátů 21.07.19 19:02

@ConsuelaBananahamock Mela jsem leginy z Litexu, maji primo tehotenske a pak jsem mela uzasne kratasy z Happymum (maji eshop a nekde v praze kamennou prodejnu, tusim na Harfe). Kratasy nebyly nejak vylozene oznacene jako sportovni, ale byly uzasne pohodlne, pruzne, nemackave. Vynosila jsem je hodne ve dvou tehotenstvich a pak prodavala v top stavu.

Domu
Kecalka 174 příspěvků 23.07.19 16:41

@ConsuelaBananahamock muzes mit normalni leginky, nejaky vic kvalitnejsi a nebo primo ty tehu, na netu jich najdes kdyz si zapises do google, hele ja sportuji normalne, driv jsem behavala 10km za hodinu, a ted kdyz jsem tehu 15tt tak beham tech 5km s pauzama a s chuzi kombinuji, DR.stim nema problem pry mam fungovat normalne kdyz se na to citim a mimochodem si zacvicim i na stehna a boky kdyz nejsem unavena :) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama