Reklama

Spotřebiče - bez kterých nemůžete být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11585 příspěvků 05.01.17 11:51
Spotřebiče - bez kterých nemůžete být?

Letos si chci dát pohov od domácnosti a plánuji nakoupit si nějake spotrebiče co ulehčí práci doma. Které považujete jako velmi potřebné? Pračku a lednici nemyslim :mrgreen: teď si kupuju myčku a uvažuji co dál.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 11:52

Já bych chtěla robotický vysavač, ale to musím hodně šetřit, ty levné jsou prý na prd :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 12654 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 11:53

Ježíšek přinesl robotický mop a já ho miluju :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 05.01.17 11:53

Trouba, plotna, myčka, pračka, sušička, domácí pekárna, parní hrnec, pomalý hrnec, roomba a chci i scoobu, to zatím nemám. A abych nezapomněla, nutribullet.

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 05.01.17 11:54
@ka2ka píše:
Ježíšek přinesl robotický mop a já ho miluju :mrgreen:

jaký? funguje to?

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 05.01.17 11:55

Kuchyňský robot

Uživatel je onlinecverunka
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 05.01.17 11:55

Myčka a tlakový hrnec. To jsou moji nejlepší pomocníci. Brala bych sušičku, ale momentálně na ní není místo.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15242 příspěvků 05.01.17 11:55

Mycka, susicka, roboticky vysavac. Pak takove ty mensi jako mlynek na maso, susicka ovoce… jsou dobri pomocnici, ale vyuzije je clovek jednou za cas. Ty prvne zminene maji vyuziti denne.

strýček sally
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 05.01.17 11:57

Nejlepší investice po rozvodu byl do okenního vysavače. To je k nezaplacení. ;)

ka2ka
Extra třída :D 12654 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 11:57

@terinka4444 bravu hele funguje podlaha se jen leskne, máme dlažbu a velké plochy takže každý den jeden prostě část baráku, vydrží 2,5h když vytírá mokře, suchý zametání jsem nezkoušela to nějak nepotřebuju. Vzhledem k tomu, že se tu dost práší, neustále někdo drobí tak jsem spokojená, umyje i některé olepené fleky, sice né takové ty hodně zaťapkané nebo jak to říct, ale když syn něco vyleje a pak se v tom projde tak to utře normálně

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 05.01.17 11:58

Myčka, sušička prádla, kuchyňský robot a parní čistič oken

Dundee2
Kelišová 5943 příspěvků 05.01.17 11:59

@Malike jako nedefinoval bych to jako „nemůžu být“, ale co je dobré mít a jsem rád, že jsem pořídil:

1. myčka nádobí (dá se bez ní obejít, např. hrnce stále myji ve dřezu; ale na sklo, příbory, talíře je to dobrá věc)
  2. sušička prádla - tu jsme si pořídil letos (poprvé v životě) a teď přes zimu fakt super věc a mám z ní radost jak „malej Jarda“. Občas se do ní chodím koukat (jak na rybičky do akvárka) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  3. kuchyňský robot vč. mlýnku na maso - ušetří spoustu práce a jsem rád, že jsme se dokopal to koupit
  4. pořádná napařovací žehlička (a k tomu pořádné žehl. prkno) - sice teď po pořízení sušičky se už tolik nežehlí. Ale i tak jsem rád, že už mám na to „pořádné nářadí“ - a ne ty parodie na napař. žehličku

co nemám - robotický vysavač (pořád tak nějak věřím, že klasický je lepší, že ten robotický se mu zatím nevyrovná)
a za zbytečnou věc u sebe považuji domácí pekárnu, pomalý hrnec, parní hrnec apod. (papiňák ten je naopak dobrý), robotický mop

Příspěvek upraven 05.01.17 v 12:01

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 05.01.17 12:00

Já si neumím představit ráno bez ovocné štávy z pomerančů nebo jablíček takže za mě odštavnovač ;)

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 05.01.17 12:01

@ka2ka prosím, dej mi konkrétní odkaz, já zvažuju scoobu, ale ta cena je tedy už dost nadsazená, já mám kuchyň tak 25m2, k tomu chodba a koupelna…toť vše, co by vytírala, ale ráda bych to pustila denně, kvůli pejskovi, jak ona běhá stále dovnitř a ven…zametat nepotřebuju, to tam pustím roombu, ale to vytírání a právě ta scooba už je předražená.

Heivka
Závislačka 2962 příspěvků 05.01.17 12:10

Myčka, sušička, kuchyňský robot a trouba s programem na pečení kynutého těsta, chleba je z ní jak víno.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama