Spotřebitelské soutěže

16.5.20 13:37

Spotřebitelské soutěže

Zdravím a jdu si pro radu!

Mám jednu velkou vášeň - spotřebitelské soutěže - např. kupte si čokoládu, zašlete údaje z účtenky na webu www.xy.cz a vyhrajte jízdní kolo, automobil atd. Již několikrát jsem v takových soutěžích vyhrála a ráda bych, aby pocit z výhry zažili i ostatní. ???? Proto zvažuji vytvoření vlastních webových stránek, na které bych vkládala aktuální spotřebitelské soutěže a zároveň bychom tam měli prostor k diskuzi jako jsou zde na sdílení informací o soutěžích, výhrách apod.

Proto se ptám - byl by o takovou stránku zájem? Po registraci a zaplacení měsíčního poplatku byste měli na tyto stránky přístup, kde by byly jednotlivé soutěže vypsané - jak se zúčastnit, odkaz na soutěžní stránky, podrobná pravidla, info o výhře atd. První měsíc po spuštění stránek by byly dostupné zdarma, pak už za nějaký měsíční poplatek, a to vzhledem k tomu, že mi stránky asi zaberou hodně času.

Jakou částku byste byli ochotni za měsíc za takové stránky dát?

Moc děkuji za reakce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4190
16.5.20 13:40

Se spis domlouvejte s firmama, ze jim budete propagovat souteze atd. Zadny clovek vam za tohle penize davat nebude. :D aby platil za to, co se zadarmo dozvi z reklam a jeste utracel za dalsi vyrobky s pochybnou sanci na nejakou vyhru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
16.5.20 13:55

Nic bych neplatila, přijde mi to hloupost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3771
16.5.20 14:01

0 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2765
16.5.20 14:10

0 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16937
16.5.20 14:32

Neplatila bych. Člověk muze zadatmo soutěžit na fb, ig i treba tady a ty spotřebitelské soutěže jsou většinou v reklamach všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
16.5.20 14:34

Já nikde nesoutezim, ale proč platit za informace, co do nás reklama pere ze všech stran?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25704
16.5.20 15:24
@daisynka1984 píše:
Zdravím a jdu si pro radu!

Mám jednu velkou vášeň - spotřebitelské soutěže - např. kupte si čokoládu, zašlete údaje z účtenky na webu www.xy.cz a vyhrajte jízdní kolo, automobil atd. Již několikrát jsem v takových soutěžích vyhrála a ráda bych, aby pocit z výhry zažili i ostatní. ???? Proto zvažuji vytvoření vlastních webových stránek, na které bych vkládala aktuální spotřebitelské soutěže a zároveň bychom tam měli prostor k diskuzi jako jsou zde na sdílení informací o soutěžích, výhrách apod.

Proto se ptám - byl by o takovou stránku zájem? Po registraci a zaplacení měsíčního poplatku byste měli na tyto stránky přístup, kde by byly jednotlivé soutěže vypsané - jak se zúčastnit, odkaz na soutěžní stránky, podrobná pravidla, info o výhře atd. První měsíc po spuštění stránek by byly dostupné zdarma, pak už za nějaký měsíční poplatek, a to vzhledem k tomu, že mi stránky asi zaberou hodně času.

Jakou částku byste byli ochotni za měsíc za takové stránky dát?

Moc děkuji za reakce. :)
Žádnou.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
16.5.20 15:29

Spotřebitelské soutěže jsou forma marketingu, nevím, jestli by někdo platil za to, mít je na jednom místě. Přijde mi to podobné jako třeba ty stránky, co shromažďují slevové kódy - to je atraktivnější věc, než soutěže, a neznám jedinou, která by vybírala nějaký poplatky od uživatelů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4172
16.5.20 16:24

Já soutěžím ráda, ale dokážu si soutěže najít sama, takže platit za to opravdu nepotřebuju. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2765
16.5.20 20:06
@Saffiraa píše:
Já soutěžím ráda, ale dokážu si soutěže najít sama, takže platit za to opravdu nepotřebuju. :mavam:

Vždyť to není soutěžení, ale určitá forma prostituce mixlá s loterií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.20 10:17

Stránky

Kdo máte zájem, můžete mrknout, stránky jsou již na světě. Jsou a budou zdarma :-) www.chcemesoutezit.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama