Zpoždění 10 dní, a před tím začátek menstruace 15 DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 03.04.18 11:03
Spozdeni 10 dni a pred tim zacatek ms 15 dc

Ahoj Holky, prosím o pomoc a radu, jsem nestastna…
Min mesic mi zacali mesicky 15 DC, a trvali jako normalní MS ( byla jsem u dr a ta rekla, ze je to normalne ovulacni krvaceni ), a ted jiz 10 dni ma spozdeni test jsem zatím nedělala…
Snazime se o dite jiz 2 rokem a nedari se. Podstoupila jsem i IVF, a po stymulaci jsem otěhotněla ale mělo to v 6tt spatny konec :(
Prosím, muze to byt nejaka porucha hormonu, nebo co myslite, ze to muze byt…
Dr pry ze je to vse ok, ale takove výkyvy mi prijdou divne…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >