Spoždění menstruace a nepravidelná menstruace

Anonymní
23.3.21 17:27

Spozdeni menstruace a nepravidelná menstruace

Ahoj, chtěla bych se zeptat…je Mi 14 a menstruace mi začala asi cca před půl rokem měla jsem jí pravidelnou 3 měsíce a najednou ve čtvrtým jsem měla asi 2 dny spozdeni a měla jsem jen takový hnědý výtok. To samé další měsíce takže spozdeni a jen výtok a tento měsíc jsem to měla dostat před 5 dny ale ani ň a ten den kdy jsem to měla dostat mě bolelo v podbřišku na pravé straně tak se chci zeptat jestli je to v pořádku nebo jestli ne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
174
23.3.21 17:31

Zajdi si ke gynekologovi
Vyšetří tě a možnost bude že ti dá antikoncepci aby se ti menstruace zlepšila
A měla by si to říct tvoji mamince aby ti když tak poradila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
23.3.21 17:35
@Sovička 00 píše:
Zajdi si ke gynekologovi
Vyšetří tě a možnost bude že ti dá antikoncepci aby se ti menstruace zlepšila
A měla by si to říct tvoji mamince aby ti když tak poradila :kytka:

Antikoncepcí docílí pouze toho, že bude v pravidelných intervalech krvácet. Zakreje si tím případné problémy s cyklem. Pokid nežije pravidelně pohlavním životem, není třeba nasadit HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
23.3.21 17:38

@Russet jasný to chápu ale někteří doktoři dávají antikoncepci na srovnání ms
Buď to brát bude a nebo se na to vykašle. To už je na ní
A nebo Dr ji jen vyšetří a řekne že to je úplně normální že ms se ještě může upravit

Příspěvek upraven 23.03.21 v 17:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 17:38

Zapomněla jsem napsat že jsem pana

• Citovat
  • Nahlásit
174
23.3.21 17:40

I tak by sis měla dojít k Doktorovi i když ses panna může tě vyšetřit proč máš nepravidelnou menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 17:41

Dobře děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
7630
23.3.21 17:45

Proc by litala k doktorovi kdyz ma menstruaci půl roku. Ze začátku to je úplně normální, že je nepravidelná, to klidně může trvat i 2 roky a víc než se srovná. A radit 14 leté holce co teprve začala menstruovat antikoncepci je na přes držku sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
23.3.21 18:15
@Sovička 00 píše:
@Russet jasný to chápu ale někteří doktoři dávají antikoncepci na srovnání ms
Buď to brát bude a nebo se na to vykašle. To už je na ní
A nebo Dr ji jen vyšetří a řekne že to je úplně normální že ms se ještě může upravitPříspěvek upraven 23.03.21 v 17:39

Cyklus se jí srovná sám, ve 14 má na to ještě nárok být nepravidelný. Neznám jedinou čtrnáctku, co jí doktor nacpal HA. Proč by měla plýtvat penězi rodičů a antikoncepci vůbec vyzvedávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.3.21 09:47

Zdravím ženy, neberu antikoncepci a mívám menstruaci docela pravidelnou. Minulý týden mi menstruace skončila a včera jsem začala špinit a dnes zase začala krvácet. Je to teda 14 dní zpět co jsem si dala prášky po nechráněném styku, může to být tím? Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat