Zpozděni menstruace ale testy negativní

26.9.21 02:54

Spozdeni menstruace ale testy negativní

Ahoj holky, mám dotaz… S přítelem jsme se snažili o mimčo ale nedařilo se.. tak jsme si řekli že se přestaneme snažit a tolik na to myslet ikdyž to bylo těžké..a necháme to na osudu…ale teď najednou jsem měla dostat menstruaci a už mám 5 dní spozdeni..ale dělala jsem si dva testy jeden ráno s ranní močí a druhý dopoledne a oba negativní tak teď vůbec nevím co se děje… Děkuji za radu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3384
26.9.21 08:52

Stalo se mi to asi 2×, ze jsem nela tyden zpozdeni, testy negativni a nakonec ms dorazila. V nasledujicim mesici jsem pak neplanovane otehotnela, protoze ovulace dorazila driv nez normalne a pekne nas vypekla :mrgreen: Ale treba kamaradce nedorazila cely mesic a pak zas fungovala normalne, testy taky negativni. Proste telo neni stroj a muze vynechat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.21 15:10

Radši bych teda ráda zjistila že jsem těhotná…a menstruaci mám vždy pravidelnou a nikdy se mi tohle nestalo..ale kdesi jsem četla že některé testy se můžou pozitivní ukázat až po 12dnu po menstruaci…tak nevím zda je to pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3384
26.9.21 19:19
@Veronikaa25 píše:
Radši bych teda ráda zjistila že jsem těhotná…a menstruaci mám vždy pravidelnou a nikdy se mi tohle nestalo..ale kdesi jsem četla že některé testy se můžou pozitivní ukázat až po 12dnu po menstruaci…tak nevím zda je to pravda

Bezne se prodavaji testy s citlivosti 10 a ty ti tehotenstvi v den vynechani ukazou naprosto spolehlive. Jinak ja mam ms dlouhe roky taky pravidelnou jako hodinky a 2× se mi proste stalo, ze jsem mela zpozdeni a tehotna jsem 100% nebyla, takze to nebylo ani biochemicke tehotenstvi. Poprve se mi to stalo az snad ve 27. Takze podle me proste tehotna nejsi, jen mas zpozdeni, kazde se to nekdy stane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.21 20:53

@Ernais ano bylo to tak…dneska jsem to dostala ale naděje tam byla no…moc si přejeme miminko 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3384
27.9.21 07:25

@Veronikaa25 neboj, urcite se zadari. Mne se to povedlo hned v tom nasledujicim cyklu po zpozdeni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat