Spoždění ms po porodu

6.12.19 07:54

Spozdeni po porodu

Dobrý den chci se vás maminky zeptat jsem momentálně skoro 5 měsíců po porodu a mám už 15 dní spozdeni u lékaře jsem byla pichl mi vyvolavacku a měla bych to dostat do 10.12 v dělo to prý na těhotenství nevypadá ale řekl že relativně bych těhotná být mohla. Poslední MS jsem měla 8.10.. Těhotná hlavně být nechci.. Mám dceru 7letou teď syna 4, 5 měsíční a další mimi opravdu neplánuji, psychicky bych to nezvládla a hlavně na všechno být sama? Domácnost děti.. Peníze taky nic moc, přítel je but v práci a nebo lenosi neustále telefon v ruce :? Kdybych byla měla bych jít teda na potrat? Jsem proti tomu vzít tomu malému život :zed: ale co mám dělat? :,( :,(..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5509
6.12.19 07:57

Tak jestli další dítě nechceš, tak urcite používáte ochranu, takže těhotenství nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3119
6.12.19 07:59

Klid. Já vůbec nechápu, jak všichni řeší zpoždění MS po porodu. Ze si dělají testy, chodí na vyvolávací injekce… vždyť je to nesmysl. Tělo se po porodu dává do kupy a k tomu patří i nepravidelný cyklus. Já jsem po obou tehotenstvich měla cykly třeba 45 dní, pak 36, 29, 50…takhle cca 5 az 6 cyklů, než se to srovnalo a dalo se mluvit o nějaké pravidelnosti. Podle dr naprosto normální stav. Takze ja radim neplasit, necpat do sebe hormony a cekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 08:00

@karkarka ochrana jen kondom, antikoncepci neberu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69706
6.12.19 08:03

@chaela Tak ze si delaji testy celkem chapu, ono prijit na těhotenství v nejam patem mesici nic moc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
6.12.19 08:09

@Veronikapaige tak jestli nepraskl tak by to mělo být v pohodě. Prostě zpoždění po porodu je normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3119
6.12.19 08:10

@j.a.n.i1 To samozřejmě ano, já jsem zrovna nedávno přemýšlela nad tím, jak vlastně žena po porodu to těhotenství zjistí, když zpožděním se řídit nemůže. Ale přece když správně používám ochranu, tak je těhotenství velmi nepravděpodobné a plasit při každém poporodnim zpoždění je opravdu blbost A zbytečný nervy. Po mně chce dr, ať si udělám test, než mi dá to telisko. Přijde mi to na hlavu, ale udělám ho, co mi zbývá, že…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 08:11

@chaela to je pravda ale cyklus jsem měla vždy 28 dní a přesně na den.. A teď nic, jak jsem to měla po dceři si už nemapatuji už je to nějaký ten pátek :roll:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 08:17

@karkarka přítel říkala že ne,.. Snad těhotná nebudu při nejhorším si udělám teda test abych byla spokojená… Mě ani tělísko asi nedaji kdyz jsem po 2 císařech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5153
6.12.19 08:18

@Veronikapaige Ja mela cyklus taky vzdy pravidelny. Po porodu to je jak kdy. Taky pouzivame jen kondom a dceri je rok a pul a tehotna nejsem. Cykly mam i 26 - 40 dni. Jeste teda kojim. Ale to tak je. Treba kamaradka kojila temer do dvou let dcery a do te doby nemela MS. Na zadne vyvolavacky nechodila. Mne sama dr na gynde rikala, ze bud ji budu mit hned a pravidelne, taky ji nemusim mit pri kojeni vubec a nebo nepravidelne, ze treba dva mesice nic, pak zas jo, pak pravidelne a pak klidne 3 mesice nic…to tak holt je ;) kojis?

Příspěvek upraven 06.12.19 v 08:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6859
6.12.19 08:18

@Veronikapaige kojíš? Četnost kojení ovlivňuje cyklus, ale i u nekojících žen se může srovnávat několik měsíců po porodu. Vždyť to je naprosto normální a je to první, co řekne každý lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
6.12.19 08:21

Co to je za diagnózu " v děloze to prý na těhotenství nevypadá ale řekl že relativně bych těhotná být mohla" tak asi nejsi ne? Předpokládám, že nekojíš, ale je dost brzy po porodu, nemusíš to mít úplně pravidelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
6.12.19 08:26

@Veronikapaige tělísko ti klidně dají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
6.12.19 08:29

Mě spíš zaráží ten dodatek o vztahu, že si s někým takovým děláš děti? :nevim: já mám tři malé děti, taky další nechci, ale kvůli sobě, bych se šla už někam houpat :lol: každopádně chlap je úžasnej táta i partner, takže bychom mohli mít i deset dětí a nebála bych se, on by to dal :mrgreen: možná ti tahle situace měla otevřít oči ohledně vztahu :nevim: musíš mít doma fakt oporu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3119
6.12.19 08:30

@Veronikapaige já jsem taky vždycky měla cyklus jak hodinky. Ale po porodu prostě ne. Je To uplne normální a každý doktor by ti to měl říct. A divím se, že po 2 dětech to nevíš. Ale klidne se stresuj, testuj a chod na vyvolavacky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama