Spoždeni test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 09:15
Spoždeni test negativní

Dobrý den, chtěla bych se zeptat s přítelem se snažíme o miminko, ale zatím nic. Před cca rokem a půl jsem přestala brát antikoncepci a do nedávná jsme si dávali pozor menstruaci jsem měla vždy pravidelnou, ale od té doby co jsme si přestali dávat pozor jsem minulou menstruaci měla spozdeni 3tydny, testy jsem si dělala dva a byli negativní, po té jse menstruace dostavila, ale slabší a bez bolesti břicha, tento měsíc mám opět problém se spozdenim zatím jen 3dny první den jsem měla pocit že už jsem menstruaci dostala ale byla to pouze kapicka od té doby nic pouze trochu spinim test jsem dělala jeden a byl negativní. Měl jste někdo taky takové problémy? Nikdy jsem na spoždeni netrpěla

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >