Spravedlnost - krimisérie ČT

3465
12.3.17 22:30

Spravedlnost - krimisérie ČT

Sledoval někdo na jedničce novou 3dílnou krimisérii Spravedlnost?
Já jsem zatím nadšená; skvělé téma, napětí, výborné herecké výkony.

Odvysílaný první díl je na webu ČT: ****

edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3HE
22211
12.3.17 23:13

Budu se dívat v úterý z webu čt, už se těším :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 01:06

Mě se líbilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
13.3.17 05:31

Dívala jsem se a líbilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4295
13.3.17 06:11

To mi uniklo, diky za tip :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 08:46

Také jsem se dívala, a také se mi to líbilo. Nějaké výhrady mám, ale spíše ke scénáři. Proč to hlavní postava udělala tak, a ne jinak.. :)
Ale už se těším na další díl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27066
13.3.17 12:46

Teď jsem to zkoukla (ještě jsem to stihla, než trapně smazali odkaz) a supr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3465
13.3.17 13:33

@admin To by mě zajímalo, proč je odkaz v úvodním příspěvku smazán. Nejedná se o žádné porušení autorských práv. Chápete to jako reklamu? Když je odkaz na stránky seriálu, o kterém se vede diskuse? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27066
13.3.17 14:32

Taky to nechápu, proč to vadilo. Co taková Ulice, Tvoje tvar a já nevim co ještě - to tu být může a tohle ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5735
14.3.17 15:21

Špatný to nebylo, ale mě to přijde moc domatlaný do detailu, až je to nevěrohodný. Ale to je věcí scénáře. Jako, že tam někde v noci sprchovali mrtvolu a nikdy tim nekápla ani trochu bio materiálu a tak. Kdyby to tak nepřeháněli s detailem, tak by člověka nenapadlo se v tom babrat :mrgreen: Já to mám zhoršené, že tchán je bývalý policajt a tak to spolu probíráme a on to vždycky kritizuje, to jejich matlání v detailu, že tím si škodí. Stejně nemůžou obsáhnout celou tu práci, co se okolo toho děje a já s tím souhlasím.
Ale jinak jsem na to moc zvědavá, jak to tedy vlastně bylo, když Lili ví, že ho bodla…ale asi ho bodl ještě někdo :think: bedlivě jsem poslouchala toho patologa, jak tam říkal, že smrtelná byl první rána a ta byla vedená zezadu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 14:40

Viděli jste to někdo už celé? Teď jsem dokoukala poslední část a mám z toho takový rozporuplný pocit. Líbilo se mi to, ale spousta nezodpovězených otázek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3465
27.3.17 16:04

@Brumdibarka Přesně tak. Mně to přišlo, že scénaristům se už nechtělo… tak nechali otevřený konec s náznaky. A diváku, domýšlej si, co chceš. :roll:
Tohle mě vždycky štve - věnuju tomu svůj čas a nakonec se stejně konec nedozvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 17:31

@renduli No přesně! Jakoby tomu chyběl ještě jeden díl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27066
27.3.17 20:16

Holky, třeba bude další řada :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu