Správná, nikoliv pravá

Anonymní
1.11.19 22:14

Správná, nikoliv pravá.

Vážené dámy,
hledám tu správnou nikoliv tu „pravou“. (Ozubené kolečko, musí být to správné nikoliv pravé.) Něco málo o mně (32), školy mám vystudované, práci mám a dělám ji rád, bydlím v dvougeneračním domě s rodiči. Zájmy sport, procházky se psem, kutilství, IT technika, vaření. Jsem technicky a prakticky založený i když mám vystudovaný humanitní obor, myslím, že jsem celkem zručný, je jen málo věcí do kterých bych se nepustil. Člověk by neměl soudit, ale posuzovat. Nejsem nekompromisní často proto hledám v rozhodnutích logiku. Jsem spíše introvertní a domácí typ, a oslovit nějakou ženu je pro mě výzva, která se často stane lichou. Takže jsem zkoušel seznamky, ale jelikož jich je jako hub po dešti, je mizivá šance se seznámit. Jsem bezdětný, ale vztah s partnerkou, která měla dítě už mám za sebou. Dítě není překážkou ani výhodou.

Příspěvek upraven 01.11.19 v 22:56

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2679
1.11.19 22:45

Uf uf, tolik hrubek…alespoň si to oprav. Běžně tu kvůli chybám do nikoho neryji, ale tady je toho na absolventa humanitního oboru tolik, že to vůbec není hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22726
1.11.19 22:59

@modravlocka já tam žádné hrubky nevidím :nevim: možná už nevidím v této hodině? jen chybějící čárky, a toho se často dopouštím taky, jak rychleji přemýšlím, než píšu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
1.11.19 23:09

Jo jo únava a rychlé psaní dělá své… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
1.11.19 23:17

@stinga Už je opraveno a upraveno. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22726
1.11.19 23:19

@modravlocka á jo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
1.11.19 23:21

Neni překážkou ani výhodou? Co tedy je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
1.11.19 23:22

Po dlouhe dobe inteligentne napsany inzerat. Ale nenapsals, koho idealne hledas, at to nevypada, ze beres cokoli ;) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 23:34

Ano, sice jsem absolvent, ale občas chyby dělám, asi jako každý. Jsem pořád jenom člověk. Dítě pokud není překážkou ani výhodou, je tedy faktorem, který mě nijak neovlivňuje. Ano, máš pravdu, neřekl jsem koho ideálně hledám, tím jsem jakoukoli hledající ženu zvýhodnil v tom, že má můj nástin před sebou, rozhodnutí a úvaha je jen na ni.

• Citovat
  • Nahlásit
4295
2.11.19 06:31

Největší chybu vidím především v tom „bydlím v dvougeneračním domě s rodiči“. To může jen cvok. Do toho žádná normální žena nepůjde. ;)
Proboha vesničani, přestaňte stavět takovýhle baráky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
2.11.19 06:42
@samá práce píše:
Největší chybu vidím především v tom „bydlím v dvougeneračním domě s rodiči“. To může jen cvok. Do toho žádná normální žena nepůjde. ;)
Proboha vesničani, přestaňte stavět takovýhle baráky.

tak to si ja zas nemyslim, ze by muselo nutne kazdemu vadit…

Navic je hezke videt, ze si clovek rozumi s rodici, dokaze mit vybudovany a udzovany vztah.

Za me zas je odstrasujici spise bydlet sam a s nikym si nerozumet, coz ja vidam celkem casto, ci casteji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
2.11.19 06:57

Hochu, připrav se na to, že za ten dvougenerační barák tě tady ustipou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51104
2.11.19 07:03
@PaníKadrnožková píše:
Po dlouhe dobe inteligentne napsany inzerat. Ale nenapsals, koho idealne hledas, at to nevypada, ze beres cokoli ;) :mavam:

Ty jo, ja ctu asi neco jinyho. Chytrolina, mamanka. Uz ten zacatek o kolecku. Vripny to neni.
A tohle? :Nejsem nekompromisní často proto hledám v rozhodnutích logiku.

To mi zni jako - kdyz neco chces, musis mi to oduvodnit a ja uznam, jestli to je dost dobry duvod.

No nic, hodne stesti na lovu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
2.11.19 07:11

Hmmm, ANONYM hledá přítelkyni a nenapíše odkud. To poměrně dost snižuje úspěšnost dosažení kýženého výsledků :)

@ErgoSum když už ses prozradil, tak už nemusíš být anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
2.11.19 07:14
@Halamka píše:
Neni překážkou ani výhodou? Co tedy je?

Hihi. Asi že mají holky všechny stejnou šanci. Detny i bezdetny. 🤪

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek