Sprcha a vana v jednom - máte zkušenosti?

124
3.2.21 19:35

Sprcha a vana v jednom - máte zkušenosti?

Ahoj holky,
máte prosím někdo doma takovouhle sprchovanu? Pokud ano, můžete se prosím podělit o zkušenosti? Je to praktické? Snažíme se vyřešit nedostatek místa, když zároveň chceme vanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2278
3.2.21 19:46

Ahoj, neco podobneho na 2 fotce jsme meli jednou v hotelu. Jo je to uspora mista castecna, ale doma bych to nechtela. Nelibi se mi to na pohled. Navic pak po pouziti drhnes oboje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
3.2.21 19:48

@Prosteja144 vypadá to dobře. Ale zkus dát svůj dotaz na modrastrecha.cz tam najdeš podle mě více lidí než tady, kteří by vanosprchu mohli mít doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 19:51

@Prosteja144 Mame neco obdobneho (byli jsme radi, ze jsme alespon toto pred 9 lety sehnali :mrgreen: ) a jsme spokojeni :mavam: Uzka cast ma 70 cm, vypoukla 90 cm.

• Citovat
  • Nahlásit
10028
3.2.21 19:56

Tohle je podle me dobre ve chvili, kdy do sprchy potrebuje nekdo hur mobilni, kdo tu vanu neprekroci. Pro bezne lidi bych zvolila klasickou vanu se sklenenou zastenou.
U tohohle bych se bala, ze to tesneni dlouho nevydrzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9406
3.2.21 20:02

Pokud bych měla málo místa, tak bych něco podobného volila, ale spíš tu sprchu ze zístěnou, co má anonymní s tím, že bych nevolila čiré sklo, i když to na první pohled vypadá hezky.
To, co máš na fotkách ty, bych brala ve vyšším věku, ale na údržbu mi to přijde jako hodně problematické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2661
3.2.21 20:11

My máme vanu se zástěnou, která je ale nad tou vanovou částí (Ravak Rosa). Je to supr, milujeme to, s údržbou problém není (máme tvrdou vodu, takže jo, kapky tam vidět jsou, prostě to jednou za týden/dva vyčistím, žíly mi to netrhá).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20341
3.2.21 20:19

To mne zajima, protoze ted mame v koupelne vanu i sprchu. Pres leto je vana nevyuzita a pres zimu si zas nedovedu predstavit nenalozit se do vany.
Jenze potřebujeme do stavajici koupelny dat druhy zachod a oboje se tam nevejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
3.2.21 20:37

Já se odjakživa sprchuju v normální vaně. Vůbec by mě nenapadlo hledat takového hybrida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
3.2.21 20:48

Holky děkuji všem za tipy, vanu se sprchovou zástěnou taky zvažujeme, ale tahle vanosprcha mi přišla od pohledu tak nějak praktičtější. Zkusím se podívat tedy na Ravak Rosa, jak je tu zmíněno, to by nemuselo být špatné.
V současné době máme jenom sprchu a ta vana opravdu chybí (přepírání, relax atd.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1368
3.2.21 22:19

My chtěli hlubokou vanu, ale i se sprchujeme tak máme zástěnu, máme ji čirou a na údržbu máme v koupelně štěrku a každý po vykoupani ji použije, takže kapky nejsou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4022
3.2.21 22:32

Tak my to máme řešeno trosku jinak. Nemáme tu šílenou sprchovanu, ale normální vanu, skleněnou zastenu a udelanou normální sprchu jako hadici a pak máme udelanou i takovou tu hlavu, jak pod tím jen stojis. Manžel chtěl sprchu a já vanu a je to pecka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19445
3.2.21 22:37

@Prosteja144 ty vany s dvířky, co máš nafocené, jsou myšleny pro imobilní lidi, kteří do vany nevlezou - nepřekročí tu výšku vany

• vypadá to fajn, ale je to hodně drahé - jen základ té vany stojí cca 58000,–-, normální vana pak cca 13000,–- - moje mamka si to chtěla pořídit, ale ta cena ji zviklala
  • ale pokud finance nejsou problém, tak bych si to být tebou pořídila
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
3.2.21 23:34

Ahoj @stinga, finance nejsou problém, o to nejde. Spíš jen o tu praktičnost, zkušenosti. V jaké prodejně si ji maminka chtěla pořídit, nevíš náhodou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
3.2.21 23:35

Máte to moc hezké @Verurizeckova
Děkuji za fota a inspiraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...