Sprchový gel, antiperspirant a tělové mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinaCV
Kelišová 7439 příspěvků 27.07.18 09:43
Sprcháč, antiperspirant a tělové mléko

Ahoj, jaké značky a konkrétní výrobky máte rádi z výše uvedených? Zajímají mě hlavně ty, které nejsou plné chemikálií. Sprcháč, který nevysušuje, antiperspi., který funguje a jemné tělové mléko na suchou pokožku. Nedávno mi někdo radil např. sprcháč Fenjal. Díky :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3381 příspěvků 27.07.18 09:49

@MartinaCV já myslím,že všechny koupené v drogerii budou plně chemikálií. Za mě mycí kostka od Bioderma Atoderm,deodorant Dave a tělové mléko Bioderma Atoderm. Mám atopický ekzém a jen tak něco nesnesu. Z těch levnějších znovu Dove,tmavě modrá Nivea a Neutrogena(čer­vená,ale zůstává hodně mastná kůže).

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3381 příspěvků 27.07.18 09:50

@MartinaCV a Fenjal jsem zkoušela,v mém případě hrůza. Strašně moc parfémovaný a kůže byla stejně suchá.

Souhym
Stálice 98 příspěvků 27.07.18 09:50
@MartinaCV píše:
Ahoj, jaké značky a konkrétní výrobky máte rádi z výše uvedených? Zajímají mě hlavně ty, které nejsou plné chemikálií. Sprcháč, který nevysušuje, antiperspi., který funguje a jemné tělové mléko na suchou pokožku. Nedávno mi někdo radil např. sprcháč Fenjal. Díky :kytka:

Na informace ohledně drogistických výrobků a nejen jich,jejich složení atd..,je šikovná stránka ZDE
Vpravo nahoře zadáte jméno výrobku a už se rozbalí možnosti… :) :palec:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 27.07.18 09:54

Pouzivam Biodermu radu Atoderm ( sprchove kremy, gely, telove kremy a mleka) a Sensibio ( gel na oblicej, deo kulicka a sprej) nebo La roche radu Lipikar.

MartinaCV
Kelišová 7439 příspěvků 27.07.18 10:05
@Souhym píše:
Na informace ohledně drogistických výrobků a nejen jich,jejich složení atd..,je šikovná stránka ZDE
Vpravo nahoře zadáte jméno výrobku a už se rozbalí možnosti… :) :palec:

super, mrknu, děkuju :kytka:

Souhym
Stálice 98 příspěvků 27.07.18 10:08
@MartinaCV píše:
super, mrknu, děkuju :kytka:

Jinak ještě pro informaci u každého výrobku je tam takový „koláč“,čím více je zelený tím lépe! Pak se tam objeví konkrétní látky co obsahuje.. :palec:Např.ty výrobky na který jste se ptala úvodem jsou- ZDE

Příspěvek upraven 27.07.18 v 10:12

Xsvel
Kecalka 406 příspěvků 27.07.18 10:12

Sprchový gel Alqvimia, deodorant od Biorythme a tělové mléko nepoužívám, když už něco, tak telovy olej Queen of Egypt od Alqvimie.

MartinaCV
Kelišová 7439 příspěvků 27.07.18 10:15
@Souhym píše:
Jinak ještě pro informaci u každého výrobku je tam takový „koláč“,čím více je zelený tím lépe! Pak se tam objeví konkrétní látky co obsahuje.. :palec:Např.ty výrobky na který jste se ptala úvodem jsou- ZDEPříspěvek upraven 27.07.18 v 10:12
:hug: :kytka:
admin
Extra třída :D 11565 příspěvků 28.07.18 11:45

Zdravím,

podívejte se na recenze sprchových gelů, deodorantů a tělových krémů na našem partnerském webu Arome.cz.

Na Arome platí stejná registrace jako na eMiminu - stačí se jen přihlásit pod stejným nickem a heslem 8)

Najdete tam uživatelské recenze kosmetiky i parfémů a také pěknou nálož článků s novinkami z kosmetického světa, návody na perfektní líčení, redakční testování a ještě mnohem víc.

Těšit se můžete i na různé soutěže nejen o dekorativní kosmetiku.

Na viděnou na eMiminu i na Arome.cz :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >