Sprchový gel, antiperspirant a tělové mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaCV
Kelišová 6693 příspěvků 27.07.18 09:43
Sprcháč, antiperspirant a tělové mléko

Ahoj, jaké značky a konkrétní výrobky máte rádi z výše uvedených? Zajímají mě hlavně ty, které nejsou plné chemikálií. Sprcháč, který nevysušuje, antiperspi., který funguje a jemné tělové mléko na suchou pokožku. Nedávno mi někdo radil např. sprcháč Fenjal. Díky :kytka:

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 27.07.18 09:49

@MartinaCV já myslím,že všechny koupené v drogerii budou plně chemikálií. Za mě mycí kostka od Bioderma Atoderm,deodorant Dave a tělové mléko Bioderma Atoderm. Mám atopický ekzém a jen tak něco nesnesu. Z těch levnějších znovu Dove,tmavě modrá Nivea a Neutrogena(čer­vená,ale zůstává hodně mastná kůže).

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 27.07.18 09:50

@MartinaCV a Fenjal jsem zkoušela,v mém případě hrůza. Strašně moc parfémovaný a kůže byla stejně suchá.

Souhym
Stálice 98 příspěvků 27.07.18 09:50
@MartinaCV píše:
Ahoj, jaké značky a konkrétní výrobky máte rádi z výše uvedených? Zajímají mě hlavně ty, které nejsou plné chemikálií. Sprcháč, který nevysušuje, antiperspi., který funguje a jemné tělové mléko na suchou pokožku. Nedávno mi někdo radil např. sprcháč Fenjal. Díky :kytka:

Na informace ohledně drogistických výrobků a nejen jich,jejich složení atd..,je šikovná stránka ZDE
Vpravo nahoře zadáte jméno výrobku a už se rozbalí možnosti… :) :palec:

Ijen
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 27.07.18 09:54

Pouzivam Biodermu radu Atoderm ( sprchove kremy, gely, telove kremy a mleka) a Sensibio ( gel na oblicej, deo kulicka a sprej) nebo La roche radu Lipikar.

MartinaCV
Kelišová 6693 příspěvků 27.07.18 10:05
@Souhym píše:
Na informace ohledně drogistických výrobků a nejen jich,jejich složení atd..,je šikovná stránka ZDE
Vpravo nahoře zadáte jméno výrobku a už se rozbalí možnosti… :) :palec:

super, mrknu, děkuju :kytka:

Souhym
Stálice 98 příspěvků 27.07.18 10:08
@MartinaCV píše:
super, mrknu, děkuju :kytka:

Jinak ještě pro informaci u každého výrobku je tam takový „koláč“,čím více je zelený tím lépe! Pak se tam objeví konkrétní látky co obsahuje.. :palec:Např.ty výrobky na který jste se ptala úvodem jsou- ZDE

Příspěvek upraven 27.07.18 v 10:12

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 27.07.18 10:12

Sprchový gel Alqvimia, deodorant od Biorythme a tělové mléko nepoužívám, když už něco, tak telovy olej Queen of Egypt od Alqvimie.

MartinaCV
Kelišová 6693 příspěvků 27.07.18 10:15
@Souhym píše:
Jinak ještě pro informaci u každého výrobku je tam takový „koláč“,čím více je zelený tím lépe! Pak se tam objeví konkrétní látky co obsahuje.. :palec:Např.ty výrobky na který jste se ptala úvodem jsou- ZDEPříspěvek upraven 27.07.18 v 10:12
:hug: :kytka:

admin
Extra třída :D 11144 příspěvků 28.07.18 11:45

Zdravím,

podívejte se na recenze sprchových gelů, deodorantů a tělových krémů na našem partnerském webu Arome.cz.

Na Arome platí stejná registrace jako na eMiminu - stačí se jen přihlásit pod stejným nickem a heslem 8)

Najdete tam uživatelské recenze kosmetiky i parfémů a také pěknou nálož článků s novinkami z kosmetického světa, návody na perfektní líčení, redakční testování a ještě mnohem víc.

Těšit se můžete i na různé soutěže nejen o dekorativní kosmetiku.

Na viděnou na eMiminu i na Arome.cz :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >