Sprchové gely a šampony v těhotenství

2.1.20 23:06

Sprchove gely a sampony v tehotenstvi

Zdravim vsechny! Jsem zmatena ze vsech tech novych informaci… a proto se na Vas obracim pro radu. Je nutne vymenit sampon a sprchovy gel za prirodni nebo je to “zbytecne”?? Nyni pouzivam sampon redken a sprchac Fa, zubni pastu sensodyne.. Mohu jej dale pouzivat nebo radeji vymenit?? Nechci nic zanedbat, ale na druhou stranu si rikam, ze vseho s mirou.. Tak Vas prosim o Vase nazory a rady, dekuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12096
2.1.20 23:08

@rozina01 :nevim: vyměnit ne šampon, ale hlavu :zed: to je neskutečné už

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
2.1.20 23:09

Nevyšiluj. Nějaký sprchac mimču neublíží, mnohem víc chemie do sebe dostaneš třeba v jídle 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
2.1.20 23:09

Pokud to nepijes tak to můžes používat dál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 23:10

Pokud se ti z vůně nezvedá žaludek a sprcháč ti nedráždí pokožku, tak vážně není důvod měnit kosmetiku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
2.1.20 23:11

X let používám přírodní kosmetiku. Mám stejně zdravý dítě jako kamarádka co používá klasikou drogerii. Miminku hlavně ublíží tvoje úzkost, tak si dej něco dobrýho a nestresuj se zbytečnostma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12096
2.1.20 23:12
@Kriss Tina píše:
Nevyšiluj. Nějaký sprchac mimču neublíží, mnohem víc chemie do sebe dostaneš třeba v jídle 8)

jejda :D to jí nepiš, nebo přestane jíst :mrgreen:
já jsem na předporodních kursech zjistila, že jediné, co je zdravé je voda a chlorella, jinak všechno škodí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
2.1.20 23:15

@stinga jojo i ta voda může být občas závadná :mrgreen: nejjistější bude, když každá těhotná bude uzavřená ve sterilizované bublině a žít z vesmírné energie :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 23:17

@stinga delas si srandu?? Clovek se slusne zepta, protoze si neni jist a ty misto odpovedi umis jen urazet? To jako vazne?? Jinak vsem ostatnim dekuji za rady a nazory :) jinak ja se nestresuji jen jsem si opravdu nebyla jista a od toho tu snad jsou tyto diskuze ne?? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3631
2.1.20 23:19

Me se z květinových vůní zvedal kufr. V tom případě bych vyměnila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12389
2.1.20 23:23

Zhluboka se nadechni…vydechni a hlavně - Nepropadejte panice! Jediný, co musíš vyměnit, jsou místa, kde sbíráš informace o chování v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 23:28

@Janli a nemas prosim nejaky tip, kde sbirat informace o tehotenstvi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12389
2.1.20 23:31
@rozina01 píše:
@Janli a nemas prosim nejaky tip, kde sbirat informace o tehotenstvi??

Nejlíp u svého gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 23:34

@Janli mela jsem pripravene otazky k nemu, ale bohuzel na ne nedoslo… jen potvrdil tehotenstvi a navidenou za 4 tydny.. tak proto shanim info kde se da

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1176
2.1.20 23:34

Urcite neni potreba vymenovat telovou kosmetiku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama