Sprchujete se každé ráno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
robinka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 16:10
Sprchujete se kazde rano?

Ahoj. Vim, blbe tema, ale napadlo mě se zeptat.
Za standard povazuju kazdy vecer, v lete, o vikendu, kdyz je vic casu, pri zenskych dnech, nemoci, navsteve dr. atd. samozrejme casteji.
Ale prijde mi, ze reklamy se snaží vzbudit dojem, ze normalni je myt se kazdy den dvakrat - rano a vecer. Pritom nikoho, kdo by to tak delal pravidelne, ve svem okolí neznam. Jak to mate vy? Ciste ze zvedavosti. Hygienicke navyky podle toho menit nebudu. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 4220 příspěvků 16.04.18 16:12

Ktery reklamy jako?

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 16.04.18 16:12

Ano, sprchuju se i ráno - v noci se potím. Ne nějak extrémně, ale mám potřebu se vysprchovat. Když je v létě hodně horko, tak ještě jednou přes den…

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 16.04.18 16:13

Ráno se sprchuju jen pokud jsem byla běhat nebo mám namířeno na gyndu. Jinak vždy večer.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 16:15

Obvykle pouze večer, někdy ob den. Mám lupenku a mytí mýdlem denně mi nedělá dobře. Max opláchnu co smrdí :D

Šarlota4
Extra třída :D 10101 příspěvků 16.04.18 16:16

Ja se sprchuju primarne rano. Kdyz musim fakt brzo vstavat, tak vecer, ale stejne si meju jeste rano vlasy. Takze vecer treba 3× tydne rano pokazde.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 16.04.18 16:17

V zahraničí je běžnější zase sprcha jenom ráno a večer ne. V ČR zase jenom večer je spíš standard. Osobně se sprchuju jenom večer, ráno sem ráda, že se stihnu nasnídat a oblíct a letim do práce. Hlavně sprchovat se nebo se koupat pořád 2× denně, tak to není nic moc pro kůži ani zdraví.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 16:18

Já se sprchuju každý večer, v létě i několikrát… neumím si jako představit že bych šla večer do postele po celém dni a vysprchovala se až ráno, to bych byla čuně

Detsa
Extra třída :D 11047 příspěvků 16.04.18 16:20

@robinka obvykle sprchuji jen večer. Ale záleží podle situace, co jsem delal. Někdy víckrát, když se zaspinim a někam musím jit, po náročným sportu atd… :roll:.

MartinaCV
Kelišová 6879 příspěvků 16.04.18 16:24

Tak já se sprchuju ráno i večer už asi 20 let, jsem netušila, že je to nějaký nadstandard :mrgreen: Ale je fakt, že při ročním vyúčtování služeb mám prý největší spotřebu vody v baráku, nikdy jsem nemohla pochopit, jak to, tak teď už to chápu :mrgreen:

mrav
Neúnavná pisatelka 19741 příspěvků 16.04.18 16:25

Ručičky si umyjeme vodou a mýdlem, na to nezapomeneme před každým jídlem… :lol: :lol: A taky se jedenkrát týdně vykoupem i s hlavou. Kdo se nemyje, na toho přijde :cert: :mavam:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.04.18 16:25

Ano, i ráno. Každé ráno sportuji, takže musím :kytka: Nicméně i když někdy vynechám sport, tak ráno do sprchy jdu, probudí mě to, osvěží. Když si potřebuji umýt vlasy, dělám to také ráno, nevím, proč bych si měla mít hlavu večer a pak se po tom válet na polštáři, celkem to pa ztrácí efekt :mrgreen:

Fiducia
Generální žvanilka 24342 příspěvků 16.04.18 16:25

Večer bez výjimky, když někam jdu, tak se rychle sprchnu i ráno, nebo když se prostě necítím, nebo spíš cítím :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.04.18 16:27
@MartinaCV píše:
Tak já se sprchuju ráno i večer už asi 20 let, jsem netušila, že je to nějaký nadstandard :mrgreen: Ale je fakt, že při ročním vyúčtování služeb mám prý největší spotřebu vody v baráku, nikdy jsem nemohla pochopit, jak to, tak teď už to chápu :mrgreen:

Máme to stejně, u nás je ještě větší kachna manžel :mrgreen: vodu platíme jednou za rok a suverénně v baráku vedeme :mrgreen: :oops:

Purple Rain
Povídálka 33 příspěvků 16.04.18 16:27

Sprchuji se obvykle pouze večer. Pokud sportuji nebo dělám jinou namáhavou činnost, kde se zapotím / ušpiním, tak jdu pak hned do sprchy i přes den.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >