Sprchujete se každé ráno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robinka
Kecalka 407 příspěvků 16.04.18 16:10
Sprchujete se kazde rano?

Ahoj. Vim, blbe tema, ale napadlo mě se zeptat.
Za standard povazuju kazdy vecer, v lete, o vikendu, kdyz je vic casu, pri zenskych dnech, nemoci, navsteve dr. atd. samozrejme casteji.
Ale prijde mi, ze reklamy se snaží vzbudit dojem, ze normalni je myt se kazdy den dvakrat - rano a vecer. Pritom nikoho, kdo by to tak delal pravidelne, ve svem okolí neznam. Jak to mate vy? Ciste ze zvedavosti. Hygienicke navyky podle toho menit nebudu. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 16.04.18 16:12

Ktery reklamy jako?

Ivetlu
Kecalka 316 příspěvků 16.04.18 16:12

Ano, sprchuju se i ráno - v noci se potím. Ne nějak extrémně, ale mám potřebu se vysprchovat. Když je v létě hodně horko, tak ještě jednou přes den…

Františka85
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 16.04.18 16:13

Ráno se sprchuju jen pokud jsem byla běhat nebo mám namířeno na gyndu. Jinak vždy večer.

Anonymní  16.04.18 16:15

Obvykle pouze večer, někdy ob den. Mám lupenku a mytí mýdlem denně mi nedělá dobře. Max opláchnu co smrdí :D

Šarlota4
Echt Kelišová 8816 příspěvků 16.04.18 16:16

Ja se sprchuju primarne rano. Kdyz musim fakt brzo vstavat, tak vecer, ale stejne si meju jeste rano vlasy. Takze vecer treba 3× tydne rano pokazde.

Paola21
Závislačka 2939 příspěvků 16.04.18 16:17

V zahraničí je běžnější zase sprcha jenom ráno a večer ne. V ČR zase jenom večer je spíš standard. Osobně se sprchuju jenom večer, ráno sem ráda, že se stihnu nasnídat a oblíct a letim do práce. Hlavně sprchovat se nebo se koupat pořád 2× denně, tak to není nic moc pro kůži ani zdraví.

Doe_Jane
Kelišová 5041 příspěvků 16.04.18 16:18

Já se sprchuju každý večer, v létě i několikrát… neumím si jako představit že bych šla večer do postele po celém dni a vysprchovala se až ráno, to bych byla čuně

Detsa
Kelišová 5300 příspěvků 16.04.18 16:20

@robinka obvykle sprchuji jen večer. Ale záleží podle situace, co jsem delal. Někdy víckrát, když se zaspinim a někam musím jit, po náročným sportu atd… :roll:.

MartinaCV
Kelišová 5586 příspěvků 16.04.18 16:24

Tak já se sprchuju ráno i večer už asi 20 let, jsem netušila, že je to nějaký nadstandard :mrgreen: Ale je fakt, že při ročním vyúčtování služeb mám prý největší spotřebu vody v baráku, nikdy jsem nemohla pochopit, jak to, tak teď už to chápu :mrgreen:

mrav
Kecalka 495 příspěvků 16.04.18 16:25

Ručičky si umyjeme vodou a mýdlem, na to nezapomeneme před každým jídlem… :lol: :lol: A taky se jedenkrát týdně vykoupem i s hlavou. Kdo se nemyje, na toho přijde :cert: :mavam:

radkka
Neúnavná pisatelka 18837 příspěvků 16.04.18 16:25

Ano, i ráno. Každé ráno sportuji, takže musím :kytka: Nicméně i když někdy vynechám sport, tak ráno do sprchy jdu, probudí mě to, osvěží. Když si potřebuji umýt vlasy, dělám to také ráno, nevím, proč bych si měla mít hlavu večer a pak se po tom válet na polštáři, celkem to pa ztrácí efekt :mrgreen:

Fiducia
Generální žvanilka 22599 příspěvků 16.04.18 16:25

Večer bez výjimky, když někam jdu, tak se rychle sprchnu i ráno, nebo když se prostě necítím, nebo spíš cítím :mrgreen:

radkka
Neúnavná pisatelka 18837 příspěvků 16.04.18 16:27
@MartinaCV píše:
Tak já se sprchuju ráno i večer už asi 20 let, jsem netušila, že je to nějaký nadstandard :mrgreen: Ale je fakt, že při ročním vyúčtování služeb mám prý největší spotřebu vody v baráku, nikdy jsem nemohla pochopit, jak to, tak teď už to chápu :mrgreen:

Máme to stejně, u nás je ještě větší kachna manžel :mrgreen: vodu platíme jednou za rok a suverénně v baráku vedeme :mrgreen: :oops:

Purple Rain
Povídálka 16 příspěvků 16.04.18 16:27

Sprchuji se obvykle pouze večer. Pokud sportuji nebo dělám jinou namáhavou činnost, kde se zapotím / ušpiním, tak jdu pak hned do sprchy i přes den.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Ve dvou se to lépe táhne: Strážci oblečení AEG ochrání funkční prádlo i hedvábnou blůzu

Představte si, že můžete svůj jemný svetr nebo hedvábné šaty bez starostí... číst dále >

Největší módní a dětský bazar v ČR – Jarmark OnaDnes.cz se blíží

Pořiďte si něco nového na Jarmarku OnaDnes.cz, který se uskuteční 28. dubna... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mužském těle byla nešťastná, dnes má krásná Erin ňadra i lásku

Narodila se jako chlapec jménem Aaron, ale už od tří let věděla, že do... číst dále >

Návod pro muže: čtyři přísady do vztahu, po nichž bude žena šťastnější

Poradili jsme ženám, jak lépe vycházet s mužem. Mnozí jste však v diskuzi... číst dále >

Reklama