Reklama

Sprej do nosu - akutní rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 07.02.17 09:39
Sprej do nosu - akutní rýma

Ahoj,
jaký používáte sprej do nosu v případě akutní rýmy? Normálně to neřeším a rýmu si „protrpím“, ale teď jedu na důležitou služební cestu a nechci tam každých 5 minut smrkat..

Díky moc!

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 07.02.17 10:00

@Hanule.Pa vcera jsem si udelala priplach nosni sprchou a dnes je temer po ryme. Mam ji z DM, ale muzes si udelat pruplach i PET lahvi se slanou vodou. Doporucuji.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 07.02.17 10:07

@Hanule.Pa Proti smrkání žádný sprej není. Spíš je to o tom, že jak jsou napuchlé sliznice, tak máme pořád pocit na smrkání, i když nos není vyloženě plný. Já bych v tomhle případě asi použila sprej s účinnou látkpou. Každému vyhovuje jiná základní složka, já třeba ráda používám Sanorin minimálně 1%, dá se sehnat i 2%. Není to na to, aby to člověk používal pořád, protože princip je v tom, že se tolik neprokrvuje sliznice a proto nenatéká, takže používat pár dní a pak přerušit. Ale na tohle je to ideální. Prostříkej si nos dostatečně dopředu, tím se nos uvolní a zprůchodní, pak to vysmrkáš a budeš mít nějakou chvíli pokoj. Můžeš to zkombinovat s nějakou vincentkou nebo mořskou vodou ve spreji (vše v lékárně). To bych pak udělala tak, že bych se pokusila vysmrkat, pak si prostříkla nos sanorinem, po chvíli po uvolnění vysmrkala a pak párkrát opakovaně prostříkla tou vincentkou a vysmrkala. To by na propláchnutí mohlo stačit i bez té konvičky.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 07.02.17 16:20

Mám dobré zkušenosti se sprejem Ryma stop od dr. Weisse. Stříkneš si ho párkrát během dne a druhý den je po rýmě. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama