Špunty do uší pro dvouleté dítě

14
24.1.21 07:47

Špunty do uší pro dvouleté dítě

Holky prosím poraďte mi co mám dělat. Za 14 dní u nás na činžáku, budou sousedi dělat rekonstrukci bytu. Malá si přes poledne ještě dvě hodinky klidně prospi a teď do toho to bouchani, vrtání… Má některá z vás zkušenosti se špunty do uší u tak malého dítěte? Venku v kočáru by mě neusnla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1422
24.1.21 07:57

Jo to je zažili hned dvakrát. U prvního syna jsem napřed zkoušela, jestli to nezaspi, protože byl zvyklej spát v postýlce. Ale fakt to neslo, takže jsem s ním pak chodila ven. První den neusnul, druhej den na chvíli a od třetího dne spal bez problémů v kocare, i když na to do té doby vůbec zvyklej nebyl. Spal sice kratší dobu, ale rozhodně dýl, než doma při tom ramusu. Špunty do uší mě nenapadly. l, nezkoušela jsem. Napodruhé už jsem to neřešila, dcera je zvykla spát jen v kocare, takže jsem chodila každý den ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63730
24.1.21 08:38

@Ziris nás spal jak Dudek bez spuntu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
24.1.21 08:47

Náš kluk, ačkoli ho jinak vzbudí i špendlík padající na zem, při vrtačce (a to mu vrtali přímo u hlavy 2 týdny - brzy ráno i při jeho odpoledním spaní) spal jako pařez. Nechápala jsem to, ale fakt. Bez ničeho, jen tak, a úplně bez problémů. A to se jinak probudí, když se otočím na posteli… Špunty bych nedávala. Pokud něco, zkusila bych bílý šum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8247
24.1.21 08:59

Já se zkusila se sousedy domluvit za by nešlo 2 hod přes poledne nepracovat.
A ono šlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
24.1.21 09:01

Taky jsem při rekonstrukci vedlejšího bytu poprosila sousedy o hodinu a půl klidu přes poledne a šlo to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
24.1.21 09:12

Špunty pro tak malého nekoupíš. My je sháněli kvůli plavání a zánětům uší, když byly malýmu 4 a stejně byly i ty nejmenší velký a nedržely… Navíc je to nový cizí ne úplně příjemný pocit, myslím, že by s nima stejně neusnul…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8413
24.1.21 09:32

Se obavam, ze si je nenecha dat. Neni to moc prijemny i pro dospelyho. Co odjet na tyden k nektere babičce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat