Spuštění laktace cizím miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 18:05
Spuštění laktace cizím miminkem

Zdravím, chtěla bych se zeptat na názory.. kamarádka rodila 10 dní po mě, bohužel ona předčasně 34+5, takže má malou na neonatologii a úplně ji splaskli prsa, nemá mlíko, malou u sebe taky mít nemůže. Ma zatím odstrikavat, ale nejde ji to, laktace se jí nespousti. Myslíte že by si mohla přiložit k prsu mojí malou, přes kloboucek, jestli by se jí to třeba nespustilo? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 18:07

Jasně, proč ne :nevim:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4270 příspěvků 11.01.19 18:09

Urcite. Kloboucek bych nepouzivala, at lip stimuluje. Snad se nestitis kamaradky.

Pidulka1991
Závislačka 3147 příspěvků 11.01.19 18:11

To neklokankuje??

martina.hanus86
Kecalka 148 příspěvků 11.01.19 18:23

Urcite, ale bez kloboucku to pujde lepe. Kazdopadne bych si urcite prosadila klokankovani. To ji muze pomoci po psychicke strance

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 18:46
@rozand píše:
Urcite. Kloboucek bych nepouzivala, at lip stimuluje. Snad se nestitis kamaradky.

Malá pije u mě s kloboučkem, mám ploché bradavky a normálně se neprisaje, myslela jsem aby třeba malý nevadilo že necítí mě..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 18:48

@martina.hanus86
Neklokankuje, je napojena na plíce a může za ní jen třikrát denně.. :nevim:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4270 příspěvků 11.01.19 19:01
@Anonymní píše:
@martina.hanus86
Neklokankuje, je napojena na plíce a může za ní jen třikrát denně.. :nevim:

To fakt nekde jeste takhle separujou? 8o kontaktovala bych Agnes Nemeckovou a resila to.

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 11.01.19 19:05

@rozand ano taky jsem rodila 34+4 a k synovi jsem mohla jen 5× denne a koukala jsě na nej pres inkubator a to nebyl napojeny na ventilaci.samoz­rejme nekojim,odsavacku mi dali 5dni po porodu a syna krmili um a nacpali mu dudlik.ja jako blba prvorodicka jsem nevedela co a jak tak jsem se neozvala..

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4270 příspěvků 11.01.19 19:08

@Kaci89 Strasny.

Janli
Kelišová 7254 příspěvků 11.01.19 19:11
@rozand píše:
To fakt nekde jeste takhle separujou? 8o kontaktovala bych Agnes Nemeckovou a resila to.

Ono to není tak jednoduchý, nedá se soudit. Mám taky miminko narozené v 33tt a ty děti někdy potřebují hlavně klid. Navíc některé nesnáší dotyky na kůži nebo jsou ohrožené infekcemi. Netlačila bych na pilu. Sama jsem si dítě nemohla pochovat pět dní a můžu říct, že je daleko vyrovnanější a mazlivější než starší dcerka. Ty děti to nepoznamená, jen my matky jsme z toho na nervy.

lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 11.01.19 19:14

To je smutne,snad bude kamaradka brzy s miminkem.
Kazdopadne bych doporucila aspon stimulovat odsavackou, pravidelne a casto a co se tyce kojeni tveho miminka,proc ne.Pokud se nestitis..jsi hodna,kdyz ji to umoznis :andel:

LennyL1
Kecalka 492 příspěvků 11.01.19 19:15

Samozřejmě, že to jde, základ je co nejvíce přikládat.

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 11.01.19 19:18

@Janli ani mi nemluv, ja v ty porodnici byla uplne vyrizena..po porodu mi ho ani na sekundu neukazali, ani nebrecel a az z propusteci zpravy jsem se dozvedela ze mel pupecnik kolem krku.kdyz jsem se zeptala jestli zije tak mi ani neodpovedeli.­.chovala jsem ho az po deseti dnech, ani jsem tech deset dni nemela zadne materske pocity.vse se srovnalo az doma, nastesti

Příspěvek upraven 11.01.19 v 19:18

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 11.01.19 19:18
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat na názory.. kamarádka rodila 10 dní po mě, bohužel ona předčasně 34+5, takže má malou na neonatologii a úplně ji splaskli prsa, nemá mlíko, malou u sebe taky mít nemůže. Ma zatím odstrikavat, ale nejde ji to, laktace se jí nespousti. Myslíte že by si mohla přiložit k prsu mojí malou, přes kloboucek, jestli by se jí to třeba nespustilo? :think:

Rozhodně bych to zkusila, klidně i bez těch kloboučků, pokud ti to nevadí. Jestli má kamarádka bradavky normální, tak by se malá přisát mohla a stimulace bude účinnější. Když kojím, tak se mi nalívají prsa, i když chovám cizí dítě, takže věřím, že to může docela dobře fungovat. Jejímu miminku přeji hodně zdraví!

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Šok dospívajících dívek: Justin Bieber vypadá jako feťák na pervitinu!

Svého času býval zřejmě nejtalentovanějším zpěvákem, ta doba je ale dávno... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >