Reklama

Srážky ze mzdy při exekuci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janitka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 10.04.18 17:55
Srážky ze mzdy při exekuci

Ahoj, mam prosim dotaz:máme malou rodinnou firmu a jednoho zaměstnance. Prisla na něho exekuce. Vypocet srazek pokud by byl u nas cely mesic, je nam jasny, to vime co srazit, ale jak se to dela, kdyz je cast mesice na paragrafu (osetrovacka)na socialce? pocita se to jako 2 prijmy a od toho se odecita nezabavitelna castka? a strhava kazdy zvlast zamestnavatel a socialka nebo se to secte a posle to zamestnavatel? jeste jsme se s tim nesetkali, dekuji, popripade me opravte..

Reklama

Reakce:

aledud
Kecalka 407 příspěvků 10.04.18 18:12

Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 10.04.18 18:57
@aledud píše:
Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Z osetrovacky ossz nesrazi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >