Srážky ze mzdy při exekuci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janitka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 10.04.18 17:55
Srážky ze mzdy při exekuci

Ahoj, mam prosim dotaz:máme malou rodinnou firmu a jednoho zaměstnance. Prisla na něho exekuce. Vypocet srazek pokud by byl u nas cely mesic, je nam jasny, to vime co srazit, ale jak se to dela, kdyz je cast mesice na paragrafu (osetrovacka)na socialce? pocita se to jako 2 prijmy a od toho se odecita nezabavitelna castka? a strhava kazdy zvlast zamestnavatel a socialka nebo se to secte a posle to zamestnavatel? jeste jsme se s tim nesetkali, dekuji, popripade me opravte..

Reklama

Reakce:

aledud
Kecalka 407 příspěvků 10.04.18 18:12

Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 10.04.18 18:57
@aledud píše:
Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Z osetrovacky ossz nesrazi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama