Srážky ze mzdy při exekuci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janitka
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 7 inzerátů 10.04.18 17:55
Srážky ze mzdy při exekuci

Ahoj, mam prosim dotaz:máme malou rodinnou firmu a jednoho zaměstnance. Prisla na něho exekuce. Vypocet srazek pokud by byl u nas cely mesic, je nam jasny, to vime co srazit, ale jak se to dela, kdyz je cast mesice na paragrafu (osetrovacka)na socialce? pocita se to jako 2 prijmy a od toho se odecita nezabavitelna castka? a strhava kazdy zvlast zamestnavatel a socialka nebo se to secte a posle to zamestnavatel? jeste jsme se s tim nesetkali, dekuji, popripade me opravte..

Reakce:
aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 18:12

Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 10.04.18 18:57
@aledud píše:
Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Z osetrovacky ossz nesrazi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >