Srážky ze mzdy při exekuci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janitka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 10.04.18 17:55
Srážky ze mzdy při exekuci

Ahoj, mam prosim dotaz:máme malou rodinnou firmu a jednoho zaměstnance. Prisla na něho exekuce. Vypocet srazek pokud by byl u nas cely mesic, je nam jasny, to vime co srazit, ale jak se to dela, kdyz je cast mesice na paragrafu (osetrovacka)na socialce? pocita se to jako 2 prijmy a od toho se odecita nezabavitelna castka? a strhava kazdy zvlast zamestnavatel a socialka nebo se to secte a posle to zamestnavatel? jeste jsme se s tim nesetkali, dekuji, popripade me opravte..

Reklama

Reakce:

aledud
Kecalka 406 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 18:12

Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 10.04.18 18:57
@aledud píše:
Vypočítáte si podle mzdy srážku a na sociálku pošlete i přílohu kde bude uvedeno, kolik jste strhli a jaká část nezabavitelné částky byla uplatněna u zaměstnavatele. Já mám na to program a to vše mi vyhodí v sestavě. Tady je vyjímka, že u exekucí se čeká na konec měsíce a teprve potom se posílá na sociálku po zúčtování celé mzdy za celý měsíc. U ostatních se posílá na sociálku neprodleně. Pak je zase zpětná vazba ze sociálky kolik srazili oni.

Z osetrovacky ossz nesrazi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama