Srazy s kamarádkami

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3014
27.2.21 09:35

Teď ty tři týdny to nejspíš vydržím bez kamarádů, ale dceru k rodičům do jiného okresu povezu. Nicméně se s kamarády v uplynulém roce vídáme venku, doma se nenavštěvujeme, to jen s rodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12060
27.2.21 09:44

Minimálně návštěvy s nejbližší rodinou před několika týdny. Ted už vůbec nic, max procházka s rouškou nebo v respiratoru s rodiči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
27.2.21 09:51
@GabinkaCh píše:
To nevydržíte bez slepičích srazů? :mrgreen:

Tohle proste debilum nevysvetlis :cert: :cert: :cert:

@Julča001 píše:
Kamarádky (4) se už strašně nutně musely vidět, tak se sešly v bytě jedné z nich, večírek do rána a teď mají všechny (i jejich rodiny) britskou mutaci. Já jsem si pořád myslela, že Babiš svádí svou neschopnost na lidi a jejich nedodržování pravidel, ale když vidím tuhle debilitu už i takhle ve svém blízkém okolí, tak nemám slov. Takže ne, s nikým se nestýkám, pokud by to bylo nezbytné (důvod mě nenapadá), půjdeme se projít ven a nebudeme se moc přibližovat.Příspěvek upraven 27.02.21 v 09:19

Ano, a muze za to Babis, ze jsou vsichni nemocni [ironie] :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
27.2.21 09:56
@Monchichik píše:
Budu se stýkat s těmi, se kterými chci, jako dosud…

Tak abyste se pak nedivili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
27.2.21 09:58
@Klara178 píše:
Tak abyste se pak nedivili…

Kdyz se nakazi, muze za to Babis :mrgreen:
Ale treba jim pak bude rychleji utikat cas, kdyz spolu budou lezet na JIP :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
27.2.21 10:01

Nebudeme se stýkat s nikým, jen s rodiči, které máme v domě… Tohle je přesně jeden z důvodu proč jsme tam, kde jsme, lidi na to se.. rou… a pak to takhle vypadá… Prostě dokud se to těch lidí nedotkne osobně, tak na to neberou vážně… Lhostejni a bezohlední lidé mě vadí víc, než celá vláda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8541
27.2.21 10:11
@Monchichik píše:
Budu se stýkat s těmi, se kterými chci, jako dosud…

Přesně tak :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
27.2.21 10:48

Asi se uvidime jen s blizkou rodinou. Pred nedavnem jsme to meli, tak bychom ted nemeli byt pro nikoho riziko. Cast rodiny je uz navic komplet oockovana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
27.2.21 10:49
@eva.pass píše:
Budete se v breznu, kdy uz plati opravdu prisna pravidla, vidat s nekym? Treba kdyz jste na materske. Pripada mi ze me okoli (i kdyz neni nejake hloupe a nevzdelane) to neresi a jen je stvou zavrene kavarny a obchody. Chteji se dal vidat. Skoro kazdy den mi nejaka kamoska napise, jestli pujdem ven (nebo hur, at se stavim na kafe). Je to mile, vazim si toho, ale nevim jak jim sdelit, ze to asi vhodne ted neni. Jedna holka tu ma cestu na fyzioterapii, je z jineho okresu, predpokladam ze se ji to nezrusi.. a vzdy u me stravi pulden. Bydlim v dome s rodici, otec rizikovy.. jak se k tomu stavite vy, vidate se? Ja se to snazim omezovat, ale zas nechci prichazet o kamosky, chapu ze na te materske chteji pokecat, jeste navic kdyz se zavrely skolky a bude to narocnejsi..

Jo, budu fungovat normálně jako doteď, tzn na víkendy k nám budou jezdit kámoši a jejich rodiny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
27.2.21 10:50
@Klara178 píše:
Nebudeme se stýkat s nikým, jen s rodiči, které máme v domě… Tohle je přesně jeden z důvodu proč jsme tam, kde jsme, lidi na to se.. rou… a pak to takhle vypadá… Prostě dokud se to těch lidí nedotkne osobně, tak na to neberou vážně… Lhostejni a bezohlední lidé mě vadí víc, než celá vláda…

Proč se omezetovat? V našem okolí to už všichni měli, my nejspíš taky :think: platí 90 dní, kdy je to v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
27.2.21 10:54
@martina.se píše:
Proč se omezetovat? V našem okolí to už všichni měli, my nejspíš taky :think: platí 90 dní, kdy je to v klidu

Samozřejmě, proč by jste se omezovali, že to můžou chytit další, co to ještě neměli, to nevadí… Vy už jste to měli, tak co byste se omezovali… Těch 90dni neplatí vždy u všech a hlavně ne u nových mutaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
27.2.21 10:55
@Klara178 píše:
Samozřejmě, proč by jste se omezovali, že to můžou chytit další, co to ještě neměli, to nevadí… Vy už jste to měli, tak co byste se omezovali… Těch 90dni neplatí vždy u všech a hlavně ne u nových mutaci…

Ale didi.. Bydlím na samotě u lesa, lidi vidím jednou za Uherský rok.. Nesmíš to tak žrát. Nemám koho nakazit, takže asi tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
27.2.21 10:55

Mně asi kromě vlády nejvíc vadí ti, kteří se dobrovolně rozhodli se izolovat, a hrozně nahlas ječí že ostatní tak striktní nejsou :mrgreen: Nikdo vás nenutil se izolovat, tak vy nenuťte ostatní chovat se podle vás :nevim: já dodržuju věci typu nechodit do hospod a provozoven služeb (nedělejme si iluze, že není kam, dost jich je otevřených), nejezdit na výlety do hor v partě dvaceti přátel, vyhýbám se supermarketům a obchoďákům a podobně. Ale jako sorry, abych si nemohla zajít na procházku s kamarádkou, nebo se vidět s rodinou a aby mi někdo vyčítal že to dělám, to mě fakt nebaví. Tahle radikalizace lidí kvůli covidu mi vadí hodně, jedna z nejbližších kamarádek mi takhle úplně zblbla a všem kdo se stoprocentně neizolujou, to hlasitě vyčítá, a fakt mě to hodně mrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
27.2.21 10:57

S kamarádkama se téměř nevídáme, jedna je v jiném okresu a s druhou jsme se viděly nedávno, to zas nějakou dobu v klidu vydržíme bez kontaktu. Ale s přítelem se vídat budu, to omezovat nehodlám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25226
27.2.21 10:59

Doteď jsme měli kontakty omezené. Teď na 3 týdny to omezíme úplně. Já jsem na RD, děcka doma, manžel ale chodil a chodí normálně do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat