Srdce na ultrazvuku 6tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
22.10.21 10:54

Srdce na ultrazvuku 6tt

Zdravím, byla jsem poprvé na ultrazvuku, podle mých výpočtů jsem v 6 týdnu a 2 dny, dle ultrazvuku 5 týdnů 5 dní - doktorka ještě neviděla srdce - prý malinký náznak a objednala mě za 2 týdny. Nějak jsem pochopila že už by v tomto týdnu mělo být vidět - jak jste to měly vy? Trochu mě to poplašilo..
Na fotce je údaj GS 10.44mm - co to znamená?
Díky
A.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
984
22.10.21 10:59

Může a nemusí…teď v začátku je znát každý den..a ty máš mezi stářím dle UZ a dle MS rozdíl 4 dny to je v pohodě..těhotenství může být právě o to mladší..záleží kdy byla ovulace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
22.10.21 11:01

Ještě to GS to je zkratka pro gestační vacek a že má malinko přes centimetr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
22.10.21 11:02

@Ally5505 Ahoj já byla ve středu to jsem byla 6+6 a srdíčko taky úplně neviděla. Nemohla mi říct zda tam na 100% je :nevim: dokonce tam zavazela klička střeva a dělala tam šedý stín přes plod. Takže jdu zase v úterý na lepší přístroj ( ta moje má starší UZ ) a uvidíme. Jinak jsem si psala s holkami na fb skupině a hodně jich mělo to stejný a srdíčko bylo jasně vidět i slyšet až v 8tt :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2190
22.10.21 11:34

Já šla poprvý 6+6, a srdíčko bylo a bilo. U prvního jsem šla poprvé dřív. Nikoliv kvůli nedočkavosti, ale chtěla jsem pořešit moje těhu depresivní stavy. (V tomhle směru byla ta návštěva teda k ničemu, protože na mě Dr koukal jak na vyoranou myš. :mrgreen: ) cca 5+3 jen váček, kontrola za dva týdny 7+3 už se srdíčkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14998
22.10.21 11:38

Prvni dcera mela srdecni akci pri kontrole v 7+2tt (6+2tt jeste nikoliv).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
22.10.21 11:45

Pletes si tydny, v sestem tydnu jsi podle uz, podle ms uz jsi v sedmem (6+2 uz je sedmý týden). Srdicko se rozbiha pomerne brzy, ale chce to velice kvalitní pristroj, takze starsi ultrazvuk to zase posune.
GS je gestational sac, tedy gestacni vacek a hodnota zatim je delka.
Skoda, zes sla na gyndu tak zbytecne brzo, nemuselas byt poplasena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26277
22.10.21 11:53

Může být a nemusí. Kdybys to brala podle té ms 6+2, tak už by mělo být, ale to málokomu přesně odpovídá, pokud je to o pár dní mladsi, jak říká Dr 5+5, tak ještě nic být nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
680
22.10.21 12:47

5+4 nebylo vidět, 6+4 už ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
22.10.21 13:37

@Ally5505 já jsem byla 5+4 na prvním utz podle ms a doktorka odhadovala spíš podle velikosti 5+1. Viděla embryo pulzovat, takže se prej srdce vyvíjí, ale vidět nebylo. Teď jdu v uterý na další utz, to bych měla být 7+3, tak snad něco uvidí už :) nestresuj se, hoď si nohy na gauč, odpočívej a těš se na další ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat