Srdeční akce 24.den po oplodnění

Anonymní
10.2.20 13:32

Srdeční akce 24.den po oplodnění

Zdravím, chci se zeptat zda je možné 15.dni po oplodnění vidět žloutkový váček a 24.den srdeční akci. Nebo je to brzy a otěhotnění bylo dříve.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11595
10.2.20 13:38
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se zeptat zda je možné 15.dni po oplodnění vidět žloutkový váček a 24.den srdeční akci. Nebo je to brzy a otěhotnění bylo dříve.

Pokud den oplodnění znamená skutečně den, kdy došlo ke spojení vajíčka a spermie, a ne den pohlavniho styku, pak 24. den od oplodnění je 6+0tt. Tento den už může být srdeční akce vidět. Ale také nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 13:42

@jessikka je to ode dne styku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 13:44
@jessikka
@jessikka píše:
Pokud den oplodnění znamená skutečně den, kdy došlo ke spojení vajíčka a spermie, a ne den pohlavniho styku, pak 24. den od oplodnění je 6+0tt. Tento den už může být srdeční akce vidět. Ale také nemusí.

Je to ode dne styku

• Nahlásit
  • Citovat
11595
10.2.20 13:44
@Anonymní píše:
@jessikka je to ode dne styku.

Tak to není den oplodnění. Styk může být až 6 dní před ovulací, tedy oplodnenim. Pak by 24. den po něm byl 5+1tt a to je srdeční akce velmi nepravděpodobná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 13:54
@jessikka píše:
Tak to není den oplodnění. Styk může být až 6 dní před ovulací, tedy oplodnenim. Pak by 24. den po něm byl 5+1tt a to je srdeční akce velmi nepravděpodobná.

Děkuji, špatně jsem to napsala. Mělo tam být od styku ne oplodnění.

• Nahlásit
  • Citovat
2250
10.2.20 14:07

U dcery jsem mela potvrzeno v 5+5, ted cekame druhe a potvrzeno v 5+3. V obou pripadech to slo pekne videt, take srdicko nalezeno. Zalezi asi aj na viditelnosti a utz. Co rikali na gynde? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 14:13

U nás bylo vidět v 5+4 krásně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
10.2.20 14:13

Je to možné, pokud došlo k oplodnění v den styku:

Tady si to najděte dle dní: (Den 0 = den oplodnění)

https://en.wikipedia.org/…negie_stages

yolk sack = žloutkový váček
Early heart = srdíčko (v primitivním stádiu)

Ale musela mít tedy kvalitní UZ jestli už to bylo vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 14:24
@shadowbabe píše:
U dcery jsem mela potvrzeno v 5+5, ted cekame druhe a potvrzeno v 5+3. V obou pripadech to slo pekne videt, take srdicko nalezeno. Zalezi asi aj na viditelnosti a utz. Co rikali na gynde? :)

Podle ms a ultrazvuku to vychází až na 6+6 srdíčko. Takže jsem nejspíše otěhotněla dříve.

• Nahlásit
  • Citovat
11818
10.2.20 14:30

Tak já měla potvrzené srdce v 5+4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
10.2.20 14:30

Teoreticky to možné je. A nebo to mohlo být i dřív. V těhotenství je určit cokoliv s přesností na dny prakticky nemožné, zvlášť, pokud to nebyl jediný styk v měsíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
10.2.20 14:37

Tady to fakt nejde urcit na dny a hodinu presne :) Tam staci lehounce treba se pretuknout a mas hned prcka „mladsiho/starsiho“. Mezi gyndou a genetikou mam v TP rozdil 4 dny a kdovi, kdy to nakonec bude :lol: At je hlavne vse v poradku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama