Srdeční arytmie u dětí

Napsat příspěvek
Caty
8.8.12 10:10

Tak nevím, manžel se ptal a prý to bude v pondělí a máme si v pondělí kdyžtak zavolat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3848
8.8.12 10:13

Tak to tam asi funguje jinak než tady :think: ale kdyby tam bylo něco vážnýho tak by se určitě ozvali, tak vydrž na výsledky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1Lucka1
8.8.12 10:18

Já většinou výsledky z hotlera tak do toho týdne, max. dvou týdnů. Tak to jsme pochopily obě dobře :-) máme to samé. Také mi to malovali :-) My máme 15 mg, váha 10 kg, nebereme tedy nějak málo oproti vám? Je sranda, že přesně v Motole tomu říkali Sotalol a tady u nás je to Sotahexal - ale je to to samé. No nám se k tomu nikdo zatím nemá, to vysazovat. Ani se mi do toho nechce. To je právě to, že v Motole to tak dělají, ale já chodím do Plzně a ten zatím nic neříkal. Tak uvidíme. No přesně tak, nad 15 kg zákrok provádějí, já bych právě chtěla, aby jí to udělali. Takhle každá horečka je děs, rostou jí blbý zuby a máme teplotu a už zase stres! Hrůza, bojím se chodit kamkoli, kde je nějaký bacil, pač ho většinou chytneme taky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
3848
8.8.12 10:23

Lucko moje malá má přes 10kg a to jí je 11 měsíců :lol: ale je to divný ten rozdíl v mg když mají stejnou váhu :think: My k Sotalolu prali ještě Propafenon a ten jsme vysadili, ono je zase lepší, když je možnost ty léky vysadit a je pak v pohodě bez záchvatů, než ty léky jí zbytečně dávat.
A ptala ses, jestli by šlo jí udělat tu operaci?? Já se na to chci zeptat na příští kontrole, ale myslím, že jí to neudělají, když už teď nemá ty záchvaty, ale představa, že se jí to jednou vrátí mě šíleně děsí :,( Hlavně po tom všem co jsme si prožili ze začátku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1Lucka1
8.8.12 10:31

To je rozdíl teda velikej. Možná je to tím, že jste brali ten druhý a když už ho nemáte, tak máte víc mg? Nebo prostě ten náš kardiolog nás šetří a potom přijde horečka a tachykardie vybuchne, protože by měla mít větší dávku, no kdo ví.. Já vím, že je lepší, aby je nebrala, ale nikdy nebudeš v klidu, s těma práškama jsem si jistější. Samozřejmě, že to taky zkusíme asi vysadit, ale ráda bych, až bude trošku starší, aby jí ten zákrok udělali. Vrací se to hlavně prý v pubertě. No my v září letíme do Španělska, právě před dovčou máme kontrolu, tak se na to všechno zeptám, nebo spíš nebudu předbíhat a zeptám se pouze na vysazení léků, jestli něco takového budeme zkoušet a případně kdy. Ale tím, že vy jste bez problémů, tak u vás je to asi lepší, u nás se přeci jenom dvakrát ta tachykardie spustila.

• Nahlásit
  • Citovat
3848
8.8.12 11:02

To je teda dost velký rozdíl, ale podle vyhodnocení výsledků z Holteru, výšky a váhy jí Sotalol vychází na těch 19mg, měla takovou dávku i při tom druhém léků, tak nevím :nevim: Zkus se na to pak zeptat jak budete pokračovat dál, to by mě fakt zajímalo.
A jak dlouho jste ze začátku byli v Motole? My celý první měsíc. Jak malou kontroluješ? Posloucháš fonendoskopem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1Lucka1
8.8.12 11:43

Poslala jsem ti email :-) ať tady už nezatěžujeme server :-) moc diskuzí na wpw syndrom jsem nenašla, tohle je první.. jsem za to ráda..

• Nahlásit
  • Citovat
3848
12.8.12 20:48

Ahoj holky :mavam:
tak jak se máte??
@Caty Tak jak je malýmu? Budete si zítra volat na výsledky? Už teď na Vás myslím a jsem zvědavá co se dozvíte, snad už Vám něco řeknou, to čekání je šílený.
Já už výsledky z vyšetření mám a všechno v pohodě, no v pohodě, ale všechno při starém. Žádný změny a nic novýho jsem se nedozvěděla :think: Furt jsem tajně doufala, že by se to mohlo samo od sebe zlepšit, ale ne. Takže podle toho co mi doktor napsal do zprávy, tak za 3 měsíce máme další kontrolu a když bude do té doby pořád bez záchvatů, tak jí na přelomu zimy zkusíme vysadit i ten poslední prášek. Mám z toho radost i strach, protože takhle máme aspoň jistotu, že jí ty léky chrání, ale pak?? :nevim: Snad to bude dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
12.8.12 22:55

Ahojky Maj, tak to gratuluji, že se to hlavně nezhoršilo. Určitě bude malá ok a v zimě to klapne. Důležité je, aby to klaplo ted, co bude za dýl už neřeš, nemá to cenu. Věci se mohou rychle měnit. Malý je celkem ok, tak jsem zvědavá zítra na výsledky. určitě ti sem písnu, jak jsme dopadli. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3848
14.8.12 11:33

@Caty Tak co výsledky? Už něco víš? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
14.8.12 16:12

Majj: Až zítra, doktor měl dovolenou a nestíhá, tak prý snad zítra :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
15.8.12 09:36

Ahojhky Maj, tak výsledky z Kardia dopadly uplně vpořádku prý. Tak mám radost. Aspoň o jednu starost míň. teď už jen to gastro a bude to. A co vy, jak se máte? C omalá?

• Nahlásit
  • Citovat
1Lucka1
16.8.12 16:37

Ahojky holky, to máte fajn, že máte dobrý výsledky, to je dobře, my jdeme v září, tak snad to také budeme mít dobré. Vidíš Majjasl, musím se juknout na tu hodnotu z holtera, jak jsi mi psala. Dostala jsi poslední email? Jinak Caty, co řešíte na gastru? My tam také chodíme, máme alergii na bílkovinu kravského mléka.

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
16.8.12 17:14

1lucka1: No, malý má hodně problmy s bříčkem, prdíky, bolení, občas zvrací, hodně se kroutí a já mám ABKM, tak mu dr dělala testy a vyšla mu alergie na soju a mléko a vzhledem k tomu že manžel má dráždivý tračník nebo jak se to píše a máme v rodině i crohna a m zažívání taky není uplně super nás tam poslala at udějí vše co jde a poradí nám tam.

• Nahlásit
  • Citovat
1Lucka1
17.8.12 10:01

Caty, tak koukám, že vy se také nenudíte. Moje malá má právě od narození zjištěnou také ABMK, nemohla jsem kojit. Když jsem vysadila všechny mléčné výrobky a kojila, tak i tak jí to nějak vadilo, chtělo to asi delší dobu, tak jí bylo nasazeno mléčko Neocate. V roce a půl ji pomalu zkusíme nasadit mléčné výrobky a uvidíme, zda jí alergie vymizela a nebo ji má stále. Modlím se, aby ji neměla, to mléko je opravdu ve všem :-( ale to ty víš.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama