Srdeční vada miminka a nepřibírání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 11:08
Srdecni vada miminka a nepribirani

Rocni dite.
Do pulroku krasne prospivalo, spis buclatejsi miminko… faldicky, takovy mucinek. od 6mes. do roka pribral pouze necele kg. V pul roce mel 8kg, v roce ma cca 8900g. Porodni hmotnost 4130g.
Je pred operaci srdicka… kdy. nevime. Ale obavam se, ze tohle chabe pribirani nam ji uspisi.
Stal se z neho hubenourek.
Kojim kdykoliv… v noci asi 5×.
Zajima mne… casto ctu ze vam deti slabe ji.
Co to znamena?

Nas maly sni za den;/chocensky jogurt (pulka, 3/4), bud cela presnidavka nebo jablko s bananem, vecer kase nebo trocha chleba.
obed.. maso nechce, ryby taky ne… vetsinou zelenin. polevka, cca 10-20lzicek.
mezitim ma zluty meloun. ten miluje, kaki, avokado…

Nevim jestli. je tohle dostacujici. k tomu teda to kojeni, z lahve nevypije nic. Dekuji…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 11:23

Co to znamená? Že máš dítě se sdreční vadou.
U nás se třeba na to, že má srdeční vadu přišlo i proto, že nepřibítrala. Přišlo se na to v půl roce, kdy, ačkoliv porodní váha byla 3 700g, měla v půl roce tak nízkou váhu, se doslatala v grafu pod 3 percentil, tedy odhadem ani ne 6 kilo. ( už si to opravdu nepamatuju a nechce se mi to jít hledat.)
Po operaci se v rámci možností rozjedla, bohužel jen v rámci možností, protože měla navíc silný reflux, takže jsem ji ještě hodně dlouho krmila co 2 hodiny malými porcemi. Manžel prý druhý dne po operaci srdce snědl sousedovi svačinu. Vyčkala bych do operace, je velká šance, že se to upraví.
Z lahve mi taky nepila.

dickys
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 31.12.18 11:27

Moje dcera snědla v roce 200g masozeleniny, kelímek jogurtu, kaši ze 150ml vody, pak průběžně za den pár piškotů a cca půlku jablka, hrušky apod. Ale kojila už jsem jenom ráno a večer. Taky nebyla žádná buclinka, v roce měla 9 a čtvrt kila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >